0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yayalar Mahallesi Avukat

İstanbul Pendik ilçesi Yayalar Mahallesi avukat ofisi ile Helvacı Hukuk Bürosu profesyonel hukuk hizmet sunuyor. Helvacı Hukuk Bürosu, vekalet bilgileri ile Türkiye’nin tüm bölgelerinden gelen başvuruları değerlendirerek hukuk çalışmaları gerçekleştiriyor. Hukuk merkezinde çalışan tüm avukatlar ile, ticari davalar, şirket danışmanlığı, sigorta hukuku, icra hukuku, kamulaştırma, imar ve gayrimenkul davaları, sosyal güvenlik hukuku, ticari davalar, miras davaları gibi hukuk faaliyetlerinde güncel adalet prosedürleri ile hizmet sunuluyor. Nitelikli avukatların oluşturduğu Helvacı Hukuk Bürosu, İstanbul Pendik ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteriyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Hizmetleri

Yayalar mahallesi avukat hizmetlerinde, telefonla başvuru ve Maltepe bürosundan birebir görüşme ve online başvurularla hizmet alınabilir. Bakılan davalar arasında ise;

  • Anlaşmalı boşanma
  • Gayrimenkul davaları
  • İş kazası davaları
  • Kamulaştırma davaları
  • Kira hukuku davaları
  • Miras Hukuku davaları
  • Ölümlü trafik kazası davaları
  • Ticaret Hukuku davaları
  • Tüketici Hakları davaları

Dava kazanımları için nitelikle çalışmak, hukuk prosedürlerinde etkin rol oynamak ve haklılığı kazanmak, avukat hizmetlerinin en önemli kriteridir. Üstlenilen tüm davalarda haklı galibiyet kazanmak için, detaylı inceleme ve mesleki yemin bilinciyle hizmet sunuluyor.

Tüketici Hakları Avukatı

Yayalar Mahallesi avukat ihtiyaçlarında tüketici hakları hukuku ve çalışmaları ile hizmet sunuluyor. Tüketim sektöründe, mal ve hizmetlerin tüketim amaçlı satın alınması ve herhangi bir sorunda oluşmuş anlaşmazlıklarda, Tüketici hukuku kuralları ile konular ele alınarak uyuşmazlıklar çözümlenir.

İstanbul tüketici mahkemelerinde görülen davalar, tüketici hakem heyetleri gibi tüketici hakları kapsamındaki tüm alanlarda, uzman avukatlar ile hizmet veriliyor. Bu alanda faaliyet gösteren adalet personellerine ise Tüketici avukatları deniliyor.

4077 ve 6502 sayılı tüketici hakları kanunları ile tüketici hakları korunarak, avantajlı sonuçlar elde ediliyor. Ticari faaliyet gösteren firmalara karşı, ciddi manada avantaj sağlayan tüketici hakları hukuku ile, tüketiciler herhangi bir uyuşmazlık konusunda Tüketici Mahkemesi başvurusu ile kazanç sağlayabiliyorlar. Helvacı hukuk Ofisi olarak, hem tüketici haklarını korumak hem de bu konulardan kaynaklanan hukuki konularda danışmanlık sunuyor.

Tüketici davalarında açılabilecek dava türleri, dava konuları ve dava kazanımı için gerekli prosedürler tamamlanarak, güncel yasalar kapsamında kaliteli hizmet sunuluyor. Tüm alanlarda müvekkillerin kazanımı için çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Call Now Button