Avukatlarımız

Avukatlarımızın Listesi

Avukatlarımız aşağıda yer almaktadır;

Avukat Mehmet Ali Helvacı: 1982 yılı Hatay/Payas doğumludur. İlkokulu Mimar Sinan İlköğretim Okulu’nda, ortaokul ve lise eğitimini de İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2005 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Ticari davalar, iş ve sosyal güvenlik hukukundan kaynaklı davalar, kamulaştırma, imar ve gayrimenkul davaları uzmanlık alanını oluşturmaktadır. Aynı zamanda şirket danışmanlıkları ve İgdaş vekilliği de yapmaktadır.  

Avukat Melek Bal Helvacı: 15.09.1984 Rize/Pazar doğumludur. Lise eğitimini Pendik Lisesi’nde tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2006 yılında mezun olmuştur. Ticari davalar, şirket danışmanlığı, sigorta hukuku ve aile hukukundan kaynaklı davalarda uzmanlık sağlayan Av. Melek Bal Helvacı halen büromuzda çalışmaktadır.

Avukat Yasemin Mersin: 1984 yılı İstanbul doğumlu olan Yasemin Mersin, 2002 yılında Maltepe Süper Lisesinden mezun olmuş akabinde aynı yıl Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne başlamış ve 2006 yılında mezun olmuştur. 2007 yılında avukatlık ruhsatını alıp serbest avukat olarak çalışmalarına başlamıştır. İstanbul Barosu CMK Uygulama, Araştırma ve Eğitim Merkezi tarafından verilmiş CMK Eğitim Sertifikası ve İstanbul Barosu Kadın Hakları Uygulama Merkezi tarafından  verilmiş Eğitim Sertifikası mevcuttur

Avukat Gamze Mersin: 07.12.1993 tarihinde İstanbul’un Kartal ilçesinde doğdu. İlköğretimini Kartal Eczacıbaşı ilköğretim okulunda tamamladı. 2011 yılında ECA Elginken Anadolu Lisesi’nden mezun olup devamında Doğuş Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2016 yılında mezun olmuştur ve 2017 yılından bu güne avukat olarak büromuzda çalışmaktadır.

Hemen Ara