Hukuk Bürosu

Hukuk Bürosu Nerede?

Hukuk Bürosu; İstanbul iline bağlı olarak Kartal ilçesinde kurulan Helvacı Hukuk Bürosu daha nezih hizmetler verebilmek adına Maltepe ilçesine taşınmıştır.

Türk adalet sisteminin karmaşık yapısı içerisinde yer alan müvekkillerine en doğru ve hızlı şekilde hizmet verme amacı ile kurulan Helvacı Hukuk Bürosu olarak teknolojinin tüm imkanlarından yararlanıp müvekkilimize Adalet sisteminin karmaşıklığından uzak dinamik, hızlı şeffaf olarak hukuki destek sağlamayı hedef olarak belirlemiş bulunmaktayız.

Bünyemizde çalışan avukatlarımız sizlerin sahip olduğu sorunlar ile birebir ilgilenerek hukuki olarak çözüme ulaşılabilecek durumlarda dava sürecini sonuna kadar yürütmektedir. İlk olarak bu süreçte iletişimimiz telefon ile başlar. Telefonla görüşüp probleminiz hakkında bilgi sahibi olduktan sonra hukuki olarak çözüme ulaştırabilecek yollar ve durumları sizinle bir randevu alarak görüşürüz. İlk randevu olarak durum değerlendirmesi yapılacaktır.

Genel hukuki sorunlardan başka son yıllarda özellikle tıbbi ihmaller, hastane personellerinden ya da doktordan kaynaklanan hatalar ve cerrahi hatalar konusunda da hukuk büromuz müvekkillerine destek olarak onlara yardımcı olmaktadır. Müvekkillerimiz ile gerçekleşecek olan ilk randevumuzda sorunları ayrıntılı olarak ele alıp gerekli gördüğümüz durumlarda uzman olan kişiler ile görüşüp destek almaktayız. Herhangi bir malpraktis durumu tespit edilir ve ispatlanır ise maddi ve manevi tazminat davası konusunda sizler ile birlikte süreci sonuna kadar devam ettirmekteyiz. Bu konuda avukatlarımız titizlikle çalışmakta ve sizlere gerekli önemi, ilgiyi sağlamaktadır.

Helvacı hukuk büromuz hastane ve doktor hataları, cerrahi hatalar, tıbbi ihmaller ve genel hukuki sorunların çözümüne ve bunlardan doğan hakların korunmasına ilişkin sizlere çeşitli yollar sunarak detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.  Bu konulara ek olarak da hukuk büromuz ölüm ve yaralanma ile sonuçlanan kazalar, iş ve trafik kazaları gibi durumlarda maluliyetin tespiti gibi konularda da sizlere destek sağlayacaktır.  İş yeri sorumlulukları ve ihmallerin titizlikle araştırılması, işçi ve işveren hakkından doğan yükümlülükler hakkında bilgilendirme, maddi ya da manevi Tanzimat davalarının açılması konularında da hukuk büromuzla görüşerek gerekli desteği alabilirsiniz. Daha pek çok konuda sizlere yardım ederek hukuki açıdan gerekli desteği kaliteli ve dinamik kadromuz ile sunacağız.

Hemen Ara