0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yayalar Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Pendik ilçesinde yaşanılan trafik kazaları kapsamında ölüm olayının gerçekleşmesiyle ölen kişinin yakınlarına doğacak halklar ve bu hakların aranması konusunda hukuk bürosu olarak hizmet sunmaya 2007 yılından bu yana devam ediyoruz. Yayalar mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizlerle direk olarak iletişime geçmeniz ve yaşadığınız olayı aktarmanız yeterli olmaktadır. Bizlere verdiğiniz vekalet sayesinde siler adına haklarınızı korumak ve kollamak üzere yasla süreçleri başlatarak gerekli tüm işlemler tarafımızca yapılmaktadır. Bu sayede sigorta şirketleri ve diğer kurumlar tarafından Yargıtay’ın hazırladığı tazminat tutarlarıyla yakından uzaktan ilgili olmayan tazminatlara boyun eğmeden adaletin öngördüğü şekilde haklarınızı arama yona gitmiş olmaktasınız.

Ölümcül Trafik Kazaları

Trafik kazası en az bir motorlu aracım olaya karışmasıyla meydana gelen kazalara verilen addır. Yaşanılan olayda yaralanma olayının olmasıyla doğan haklar farklı olurken direk yaralı olan kişinin açabileceği davalar söz konusu olmaktadır.

Ölüm olayının olması halinde de ölen kişinin yakınlarının açabileceği davalar bulunurken kanunlar önünde belirli haklar da doğmaktadır. Yayalar mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı olarak bizler bu hakların kazanılması süreçlerinde sizlerin yanında olmaktayız. Sıklıkla yapılan hataların başında kazanın meydana gelmesinden sonra sigorta şirketleriyle anlaşmaların yapılması ve verilen tazminatların araştırılmadan kabul edilmesi gelmektedir. Bu alanda yapılması gereken en birincil işlem avukatlara danışmak ve neler yapılması gerektiği konusunda direk birincil ağızdan bilgi almaktır. Kanunlar önünde haklarınızı en iyi bilen ve savunan kişiler olarak Yayalar Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimizden faydalanabilir doğacak halklarınızı bu şekilde kaybetmemiş olursunuz.

Kaza Sonrası Ölen Kişinin Yakınlarına Doğan Haklar

İstanbul ili içinde meydana gelen ölümcül trafik kazası sonrasında yakınınızı kaybetmeniz halinde bir takım haklarınız gündeme gelmektedir. Bunların başında yaşadığınız maddi hasaları telafi etmek adına maddi tazminat davası açma hakkına sahipsiniz. Duyduğunuz keder ve üzüntü karşılığında da manevi tazminat davası açabilmektesiniz. Destekten yoksun kalma tazminat davası da bu tarz durumlarda sık sık açılan dava türlerinden biridir. Peki, kimler bu hakka sahiptir diye merak edenler için ölen kişinin eşi, çocukları, kardeşi, annesi babası direk olarak tüm davaları açma hakkına sahipken yaşarken destek sağladığı kişiler bu durumu ispatlaması halinde destekten yoksun kalma tazminat davası açma hakkına sahip olmaktadırlar.

Call Now Button