Kaynarca Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Helvacı hukuk danışmanı ve avukatlık hizmeti 2006 yılında kurulmuştur. Kurucusu Marmara üniversitesi hukuk fakültesinden 2005 yılında mezun olmuş olan Av. Mehmet Ali Helvacı dır. Av. Mehmet Ali Helvacı Maltepe Kartal ve Pendik ilçelerinde aktif bir şekilde bürosu üzerinden avukatlık ve danışmanlık hizmetlerinde bulunuyor. Son dönemlerde ise kira hukuku alanında bir çok başarılı dava sonuçlandırarak bu hukuk alanında da uzman olduklarını kanıtlamışlardır.

Kaynarca Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak tanınan Av. Mehmet Ali Helvacı kira hukuku dışında boşanma davalarına icra hukuku davalarına ceza hukuku davalarına işçi hukuku davalarına bakmaktadır. Bu sayede geniş bir avukatlık ve hukuk danışmanlık portföyünde bireylere hizmet sunabiliyor.

Helvacı Hukuk Bürosunun Kira Hukuku Davalarındaki Hizmetleri

Helvacı hukuk bürosu kira hukuku davaları bakımından il genelindeki en önemli uzman bürolardan birisidir. Özellikle de kurucusu olan Av. Mehmet Ali Helvacı bu bağlamda bir çok başarılı dava sonuçlandırmıştır.

Kaynarca Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı kiracı ve ev sahibi arasındaki anlaşmazlıkları çözmek amacıyla kira sözleşmesini inceler ve irdeler. Eğer her iki taraf da kira sözleşmesinden memnun değilse bu kira sözleşmesi yeniden oluşturabilir. Bu oluşum sırasında kiracının hakları ve ev sahibinin hakları korunarak sözleşme oluşturulur.

Ancak bazı durumlarda işler daha büyük olur ve evden kiracının tahliyesi davası ya da kiracının tahliye reddi davası kira ücretinin belirlenmesi davası kira ücretinin tahsil edilmesi davası gibi davalar açılmak zorunda kalır. Bu durumda da Av. Mehmet Ali Helvacı kiracı ya da ev sahibi müvekkilinin haklarını yasalar kapsamında savunur ve onun zararlarını da karşı taraftan karşılar.

Helvacı Hukuk Bürosu Hangi Davalara Bakıyor?

Helvacı hukuk bürosu Kaynarca Mahallesi Kira Hukuku Avukatı hizmeti vermesinin yanı sıra bir çok alanda da davalara bakmaktadır. İstanbul içindeki en uzman ve profesyonel hukuk bürolarından olan Helvacı hukuk bürosunun baktığı davalar şu şekildedir.

  • Anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davası
  • Gayrimenkul ve tapu işlemleri davası
  • İş kazası davaları
  • İşçi hukuku davaları
  • İcra hukuku davaları
  • Ceza hukuku davaları
  • Kamulaştırma davası
  • Miras paylaşım davaları
  • Tüketici haklarına yönelik açılan davalar
  • Ölümlü trafik kazası içim açılmış davalar

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kaynarca-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/beykoz-yeni-mahalle-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/beykoz-kaynarca-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kaynarca-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kaynarca-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

“Kaynarca Mahallesi Kira Hukuku Avukatı” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Hemen Ara