Arnavutköy Taşoluk Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Taşoluk Mahallesi anlaşmalı boşanma süreci içerisinde hukuki destek alarak en kısa sürede en verimli şekilde evliliğin sonlandırılması yolunda adım atabilirsiniz. Bu aşamada haklarınızın korunması için gerekli olan başvurular iş birliği kurduğunuz avukat tarafından yapılacaktır. Ayrıca süreç ile alakalı gerekli bilgilendirme de anında tamamlanacaktır.

Taşoluk Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma noktasında kişilerin menfaatlerinin uyuşmaması ve genel temada orta yol bulamamaları en net adımdır. Bu noktada kişilerin evlilik birliğini sonlandırması için çekişmeli boşanma gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Arnavutköy anlaşmalı boşanma süreci içerisinde siz de en kısa süre içerisinde evlilik birliğini sonlandırabilirsiniz. Bu konuda bir kıyaslama yapıldığı zaman çekişmeli boşanmanın süre bakımından daha uzun olduğu da görülüyor.

Taşoluk Mahallesi Boşanma Avukatı

Arnavutköy boşanma avukatı seçiminin tamamlanması sonrasında boşanma davası ile alakalı tüm hazırlıklar başlatılacaktır. Eğer bir talebiniz varsa şu alanlarda da başvurunun yapılmasını isteyebilirsiniz;

  • Velayet
  • Nafaka
  • Tazminat

Bu davaların takibinin sürdürülmesi için ayrı bir ücret alınacaktır. Özellikle çekişmeli davalarda bu 3 unsurda orta yol bulmak zaman alacaktır.

Taşoluk Mahallesi Boşanma Fiyatları

Arnavutköy ilçesinde avukat seçiminin hemen sonrasında belirlenen ve yenilenen son ücret skalasına uygun şekilde ödeme yapılmalıdır. Çekişmeli olan davalarda ödemeniz gereken tutar 7300 TL olarak belirlenmiştir. Anlaşmalı davalarda ise ödenmesi gereken tutar 5000 TL ile sınırlı tutulmuştur.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-tasoluk-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-tasoluk-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atasehir-yeni-camlica-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/beykoz-akbaba-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bosanma-davasi-nasil-acilir-surec-nasil-isler.html

“Arnavutköy Taşoluk Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara