Çamlık Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Önceleri Kartal ilçesinde bulunan ancak son dönemde daha kaliteli hizmet verebilmek adına Maltepe ilçesine taşınmış olan Helvacı avukatlık bürosu Pendik semtinde de hukuk danışmanlığı ve avukatlık alanlarında hizmet veriyor.

Av. Mehmet Ali Helvacı tarafından 2006 yılında kurulmuş olan Helvacı hukuk danışmanlığı ve avukatlık bürosu bir çok hukuk alanında geniş bir avukatlık hizmeti yürütüyor. 10 yılı aşkın bir süredir bir çok farklı davayla ilgilenen bu büronun uzman olduğu alanlardan birisi de kira hukuku davalarıdır. Çamlık Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak da bilinen Av. Mehmet Ali Helvacı bu alanda girdiği davaların büyük bir çoğunluğunda kiracı ya da ev sahibi müvekkilinin haklarını sonuna kadar kaliteli bir şekilde yasalar çerçevesinde korumuştur. Bu nedenle de insanların bu tarz davalarda önerdiği avukatlardan birisi konumundadır.

Helvacı Avukatlık Bürosunun Diğer Hizmet Alanları Nelerdir?

Maltepe Kartal ve Pendik semtlerinde faaliyetlerini sürdüren Helvacı hukuk danışmanlık ve avukatlık bürosu kira hukuku davaları dışında bir çok davaya da bakmaktadır.

  • Anlaşmalı çekişmeli ya da yurt dışı boşanma davaları
  • İcra hukuku davaları
  • Gayrimenkul tapu davaları
  • Ceza hukuku davaları
  • İş hukuku davaları
  • İş kazası davalar
  • Kamu hukuku davaları
  • Miras paylaşımı davaları
  • Ticari hukuk davaları
  • Ölümlü trafik kazası davaları

Görüldüğü üzere Av. Mehmet Ali Helvacı sadece Çamlık Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olarak değil çamlık mahallesi avukatı olarak da her hukuk alanında sizlere danışmanlık ve avukatlık hizmeti veriyor.

Yurt Dışındaki Müvekkillerin Davaları

Yurt dışında yaşayıp da sürekli davaları nedeniyle ülkeye gelemeyecek olan vatandaşlar Av. Mehmet Ali Helvacı ile iletişime geçerek ona vekaletlerini verebilirler. Zaten Çamlık Mahallesi Kira Hukuku Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacının kurduğu Helvacı hukuk bürosunun web sitesinde vekaletname için gerekli tüm belgeleri bulabilirsiniz. Burada Av. Mehmet Ali Helvacı adına da kimlik numarası ikamet adresi gibi geçerli vekalet bilgilerini bulabilirsiniz. Kısacası Helvacı hukuk bürosu sadece İstanbul değil yurt dışındaki vatandaşlar için de avukatlık hizmeti sunuyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camlik-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camlik-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camlik-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camlik-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camlik-mahallesi-avukat.html

“Çamlık Mahallesi Kira Hukuku Avukatı” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara