Orta Mahallesi Avukat

İstanbul’un Maltepe, Pendik, Kartal ilçeleri ve tüm mahallelerinde Helvacı Hukuk Bürosu profesyonel hukuk hizmet sunuluyor. Mehmet Ali Helvacı 2000 senesinde, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrenimine başlayarak, eğitimini 2005 yılında tamamlamış ve mezun olmuştur. 2006 yılında hukuk alanındaki faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere, Helvacı Hukuk bürosunu kurmuştur. Orta Mahallesi avukat ihtiyaçlarında en güncel ve hızlı desteği vererek, avukatlık hizmetlerini sunuyor.

İstanbul Pendik bölgesindeki hukuk faaliyetlerini sürdüren Helvacı Hukuk Bürosu, vekalet bilgileriyle, yurt içi ve yurt dışın başvurularında, hukuki hizmetlerini sunuyor.  Helvacı Hukuk Bürosu’nda çalışan nitelikli ekip ile; ticari davalar, şirket danışmanlığı hizmetleri, sigorta hukuk danışmanlığı hizmetleri, icra ve kamu hukuku hizmetleri, gayrimenkul davaları işlemleri, iş ve sosyal güvenlik hukuku davaları, boşanma davaları, miras hukuku işlem ve davaları gibi konularda hizmet sunuyorlar.

Helvacı Hukuk Ofisi Hizmetleri

Helvacı Hukuk Bürosu, Orta Mahallesi avukat faaliyetleriyle; iş hukuku ve işçi hakları, sosyal güvenlik konulu davalar, iş hukukundan kaynaklı davalar çeşitleri, kamu hukuku, kamulaştırma davaları, imar kapsamı, gayrimenkul davaları, ticaret hukuk davaları, şirket hukuki danışmanlığı, sigorta danışmanlığı, aile hukuku davaları, boşanma davaları ve kaynaklanan davalarla ilgili kapsamlı hizmet sunuluyor.

  • Anlaşmalı, çekişmeli veya yurt dışında boşanma davaları
  • Gayrimenkul davaları
  • İş kazası davaları
  • Kamulaştırma davaları
  • Kira hukuku davaları
  • Miras davaları ve miras hukuku
  • Ölümlü trafik kazası hukuki davaları
  • Ticaret Hukuku davaları
  • Tüketici hakları davaları

ile profesyonel hukuk danışmanlığı, uzman destek ve avukatlık hizmetleri sunuluyor.

Yurt Dışı Avukatlık İşlemleri

Orta Mahallesi avukat ofisiyle, şehir içi ve şehir dışından tüm davalarla ilgilenen Helvacı Hukuk Bürosu, uluslararası davalarda da hizmet veriyor. Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarının boşanma işlemlerinde, vekalet ile hizmet sunan şirket, vekalet bilgileri dahilinde hukuki danışmanlık hizmeti veriyor.

İstanbul ofisiyle, uluslararası danışmaların vekaletli işlemlerinde; konsolosluklardan  ve pasaport bilgileri ile başvuruları kabul ediyor. Türkiye içinde noterle yapılan işlemlerde vergi dairesi numarası ile T.C kimlik numarası dahilinde vekaletli işlem sağlanıyor. Tüm firma bilgilerini web sayfası üzerinden bulabilir, danışmanlık ve hukuk alanları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orta-mahallesi-isci-avukati-2.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orta-mahallesi-avukat-2.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurna-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camlik-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orta-mahallesi-isci-avukati-2.html

“Orta Mahallesi Avukat” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Hemen Ara