Aydınevler Mahallesi Avukat

İstanbul Maltepe ilçesi ve tüm mahallelerde Helvacı Hukuk Bürosu profesyonel hukuk hizmet sunuyor. Mehmet Ali Helvacı 2000 yılında, Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesine başlayarak eğitimini başarıyla tamamlamış, 2005 yılında mezun olmuştur. 2006 yılında hukuk faaliyetlerini sunmak üzere, Helvacı Hukuk bürosunu kurmuştur. Aydınevler Mahallesi avukat ihtiyaçlarında en hızlı desteği sunarak, hukuk danışmanlığı sağlıyor.

İstanbul Maltepe bölgesinde avukatlık hizmetlerini sürdüren Helvacı Hukuk Bürosu, vekalet bilgileri dahilinde yurt içi ve yurt dışından gelen başvuruları değerlendirerek profesyonel destek sağlıyor. Helvacı Hukuk Bürosu, bünyesinde bulundurduğu avukatlarla ekibiyle; ticaret davaları, şirket danışmanlığı, sigorta hukuk danışmanlığı, icra hukuku, kamu hukuku, gayrimenkul davaları, iş ve sosyal güvenlik hukuku, boşanma davaları, miras hukuku davaları gibi pek çok konuda hizmet sunuyorlar.

Helvacı Hukuk Ofisi Hizmetleri

Helvacı Hukuk Bürosu, Aydınevler Mahallesi avukat faaliyetleri ile; iş ve işçi hakları, sosyal güvenlik davaları, iş hukukundan kaynaklı davalar, kamu hukuku ve kamulaştırma davaları, imar- gayrimenkul davaları, ticari hukuk davaları, şirket ve sigorta danışmanlığı, aile hukuku, boşanma konuları ve bunlardan kaynaklanan davalar ile profesyonel hizmet sunuluyor.

  • Anlaşmalı/ Çekişmeli/ Yurt dışı boşanma davaları
  • Gayrimenkul hukuk davaları
  • İş kazası hukuk davaları
  • Kamulaştırma davaları
  • Kira hukuku davaları
  • Miras Hukuku
  • Ölümlü trafik kazası davaları
  • Ticaret Hukuku davaları
  • Tüketici Hakları davaları ile danışmanlık, destek ve avukatlık hizmetleri sunuluyor.

Yurt Dışı Avukatlık İşlemleri

Aydınevler Mahallesi avukat ofisi ile İstanbul şehir içi ve şehir dışından tüm davalara bakan Helvacı Hukuk Bürosu, yurt dışı davalarında da hizmet sunuyor. Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları ve yurtdışı boşanma işlemlerinde, vekalet aracılığı ile hizmet sunan firma, web sitesinde sunduğu vekalet bilgileri dahilinde danışmanlık hizmeti veriyor.

İstanbul ofisiyle, yurt dışından müracaat eden danışmanların konsolosluk aracılığıyla ve pasaport bilgileri ile başvuruda bulunmaları gerekiyor. Yurt içinde noter ile yapılan işlemler için, vergi dairesi numarası, T.C kimlik numarası ve firma adresi bilgilerini Helvacı Hukuk Bürosu web sayfası üzerinden bulabilir, danışmanlık almak istediğiniz avukatlık konusu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sulh, temyizden feragat etme, sicil kaydı isteği, vazgeçme ve tebliğ alma, kabul, isim değişiklikleri gibi hizmetler bulunuyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orta-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/aydinevler-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/aydinevler-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/aydinevler-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/aydinevler-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

“Aydınevler Mahallesi Avukat” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara