Yeni Mahalle Mahallesi Avukat

Yani Mahalle Mahallesi avukat olarak hizmet veren Helvacı hukuk Bürosu, İstanbul Maltepe merkez ofisi ile kira hukuku alanında profesyonellik sunuyor. İstanbul’un tüm bölgeleri, ilçe ve semtlerinde hukuk faaliyetlerini sürdüren hukuk bürosu, kira hukuku davaları, gayrimenkul kanunları ve davaları, kira sözleşmeleri, hazırlanma/incelenme/ revize edilme/ süreçlere uyarlama gibi konularda tespit davaları, ecrimisil hukuku, gayrimenkulleri ve kiracıları korumaya alan hukuki faaliyetleriyle sunum yapıyor.

İstanbul Pendik ve Kartal bölgelerinde, sektörel tecrübeyle fark yaratan çalışmalar sunuluyor. Davaların kazanımla sonuçlanması için nitelikli hizmet sağlanıyor. İcra hukuku, işçi hukuku, boşanma hukuku ve ceza hukuku alanlarında, konu uzmanlarıyla profesyonel hizmet sunuluyor. Helvacı hukuk bürosuna; info@mehmetalihelvacı.av.tr mail adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Telefon numaralarından hukuk alanındaki tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sayfasından işlenmiş davalar, yeni çıkan kanunlar tüm yasalar hakkındaki güncel bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Helvacı Hukuk Hizmetleri

  • Anlaşmalı boşanma
  • Gayrimenkul
  • İş kazası
  • Kamulaştırma
  • Kira hukuku
  • Miras Hukuku
  • Ölümlü trafik kazası
  • Ticaret Hukuku
  • Tüketici Hakları

Helvacı Hukuk Bürosu, Yeni Mahalle Mahallesi avukat faaliyetleriyle; iş hukuku ve işçi hakları, sosyal güvenlik konulu davalar, iş ve sosyal güvenlik hukukundan kaynaklanan davalar, kamulaştırma davaları, imar hukuku ve gayrimenkullere ilişkin davaları, ticaret hukuku davaları, şirket danışmanlığı hizmetleri, sigorta hukuku danışmanlığı, aile hukuku ve boşanma davalarında adil hizmet sunuluyor.

Helvacı Hukuk Ofisi Kira Hukuku Avukatı

İstanbul ve tüm bölgelerinde hukuk faaliyetleriyle, kira hukuku ve prosedürleri çerçevesinde hizmet sunuluyor. Helvacı Hukuk Bürosu, Yeni Mahalle Mahallesi avukat hizmetleri ile; kira hukukuna ilişkin hükümlerce 6570 sayılı kanun ve gayrimenkul kiralarının korunması konusundaki 818 sayılı borçlar kanununda yürürlükten kaldırılan kanun hizmetleri yerine güncel kanunlarla hizmet sunuyor. İki farklı yasadaki kurallar yürürlükten kaldırılmış olup, 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu kapsamında derlenen yeni ve güncel yasa dahilinde hizmet sunuluyor. Tüm dava konuları, hukuk alanları ve avukatlık alanlarıyla ilgili en gerekçeli bilgiler ve dava kazanmak için en önemli prosedürlerin hepsi, Helvacı Hukuk Bürosu kalitesi ile sağlanıyor. Kiracı ve mülk sahibi uyuşmazlıkları nitelikli şekilde en hızlı sürede çözümleniyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atasehir-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yeni-mahalle-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yeni-mahalle-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/beykoz-yeni-mahalle-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-merkez-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

“Yeni Mahalle Mahallesi Avukat” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Hemen Ara