Beykoz Yeni Mahalle Avukat

Beykoz Yeni Mahalle’de yer alan hukuk büromuz aracılığı ile boşanma, iş kazası, gayrimenkul gibi birçok alanda uzman avukatlarımıza davalarınızı emanet edebilirsiniz. İstanbul’un birçok belgesinde yer alan hukuk ofislerimiz aracılığı ile birçok dava alanına bakılmaktadır. Büromuzda uzun zamandır alanında tecrübe ve profesyonellik ile çalışan avukatlar yer almaktadır. Yeni Mahalle avukatlık ofisimizde iş kazalarına yönelik çalışmalar yürüten profesyonel bir ekibimiz de bulunmaktadır.

İş Kazası Davalarında Ceza Soruşturması

İş kazası sebebi ile açılacak olan davalar 3 ayrı başlık altında incelenmektedir. Bu başlıklar arasında yer alan ceza soruşturma ve ceza davası bulunmaktadır. Ceza soruşturmasında ve iş kazası davalarında danışmanlık yapan avukatlarımız da bulunmaktadır. İş kazası davası için yürütücülük, savunuculuk ya da danışmanlık hizmeti almak için hukuk büromuz ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Ceza soruşturması davaları; iş kazası geçiren işçi için iş verenin bir an önce kolluk kuvvetlerine haber vermesi gerekmektedir. Kolluk kuvvetlerine haber vermeyen iş veren için dava açılabilmektedir. Eğer iş kazası sonucunda ölüm meydana gelmiş ise Cumhuriyet Savcılığı dosyayı almakta ve süreç ile savcılık yakından ilgilenmektedir.

İş Kazasında Ölüm Durumunda Dava Açılması

İş kazası ölüm ile sonuçlanıyor ise hayatını kaybeden işçi adına aile ya da yakın akrabaları tarafından iş verene dava açılabilmektedir. İşverene dava açıldığı takdirde işverenin maddi yükümlülükleri olacaktır. Yeni Mahalle avukat hizmeti veren Mehmet Ali Helvacı ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Yeni Mahalle Mahallesi İşçi Avukatı

İş Kazalarında Ceza Davaları

Yeni Mahalle Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Yeni Mahalle Mahallesi İş Kazası Avukatı

Yeni Mahalle Mahallesi Avukat

“Beykoz Yeni Mahalle Avukat” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara