MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Tokatköy Mahallesi Avukat

Beykoz Tokatköy Mahallesi avukat ihtiyacı için hukuk büromuz ile iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz. Hukuk büromuzda yürütülmekte olan birçok dava bulunmaktadır. Büromuzda çalışan her bir avukat alanında uzman ve tecrübeli kişilerin bir araya gelmesi ile oluşturulmaktadır. Hukuk büromuzda birçok hizmet verilmekte olup gayrimenkul avukatlığı da yapılmaktadır. Bu kapsamda yıllık kira sözleşmesi de dahil olmak üzere birçok evrak hizmeti de müşterilerimize sunulmaktadır.

Gayrimenkul Avukatlığı Nedir?

Gayrimenkul avukatlığı sadece konutlar için geçerli olmamak ile birlikte arsa ve taşınmaz malları da kapsamaktadır. Gayrimenkul avukatı bu sebep ile kapsamlı bir tanım içermektedir. Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede gayrimenkul davaları sıkça görülmektedir. Bu sebep ile hukuk büromuzda yer alan avukatlarımız alanlarında uzman kişilerdir. Gayrimenkul sebebi ile yaşanan anlaşmazlık ve uyumsuzluk gibi konularda avukatlarımız aracılık yapmakta ve süreç yönetimine hakim olmaktadır. Tapu davaları, kira sözleşmeleri ve miras davalarında hizmet vermekte olan büromuz aracılığı ile davalarınızı hukuk büromuza emanet edebilirsiniz.

Gayrimenkul Avukatlığı Hizmeti

Gayrimenkul avukatlığı hizmeti hukuk büromuz tarafından Tokatköy Mahallesi’nde verilmekte olan bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında tapu davaları, kira sözleşmeleri ve ortaklık ile ilgili davalar üstlenilmektedir. Tapu iptali, tapu ortaklığı, kira sözleşme feshi, kira sözleşmesi hazırlama gibi alanlarda yürütülen çalışmalara genel olarak gayrimenkul davaları adı verilmektedir. Mehmet Ali Helvacı ve ekibi tarafından profesyonel hizmet sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Tokatköy Mahallesi Boşanma Avukatı

Beykoz Tokatköy Mahallesi İşçi Avukatı

GAYRİMENKUL AVUKATI

Gayrimenkul Hukukunun İşleyişine Hakim Avukatlarla Çalışın

Gayrimenkul Dava Türleri Nelerdir?

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara