İçindekiler

Beykoz Zerzevatçı Mahallesi Avukat

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Zerzevatçı Mahallesi Avukat

Zerzevatçı Mahallesi’nde yer alan hukuk büromuz aracılığı ile birçok dava yürütülmektedir. Yürütülen çalışma alanları arasında; ticaret hukuku avukatlığı, tüketici hakları avukatlığı ve boşanma avukatlığı yer almaktadır. Ayrıca birçok hukuki alanda müşterilerimize destek sağlamaktayız. Özellikle boşanma davaları ağırlıklı olmak üzere miras avukatlığı, gayrimenkul avukatlığı ve iş kazası avukatlığı hizmetlerini de vermekteyiz. Sunduğumuz tüm avukatlık hizmetlerinde profesyonel ve tecrübeli avukatlar ile çalışılmaktadır.

Çekişmeli Boşanma Süreci

Çekişmeli boşanma davalarında tarafların anlaşamaması üzerine açılan ve tek tarafın boşanmak istemesi sebebi ile açılan davalara çekişmeli boşanma davaları denilmektedir. Çekişmeli boşanma davaları; anlaşmalı boşanma davalarına göre daha zor ve uzun bir süreci kapsamaktadır. Bu süreç içinde şiddetli geçimsizlik adı altında dava açılmaktadır. Bu dava kapsamında açılan boşanma davaları için ayrıntılı ve profesyonel bir boşanma dilekçesinin yazılması gerekmektedir. Boşanma dilekçelerinin yazımında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Eksik ya da yanlış bilgi verilerek birçok hakkın kaybedildiğinin de altını çizmek gerekmektedir.

Çekişmeli Boşanma Avukatları

Çekişmeli boşanma için dava açmak isteyen kişiler Beykoz Zerzevatçı Mahallesi avukat ihtiyacı için hukuk büromuz ile iletişime geçebilirler. Detaylı bilgi ve randevu alımı için hukuk büromuz ile iletişime geçilmesi gerekmekte olup büromuzu ziyaret de ederek avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Çekişmeli boşanma avukatlarımız alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmakta olup süreç yönetimine son derece hakim kişilerdir.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Zerzevatçı Mahallesi Boşanma Avukatı

Arnavutköy Ömerli Mahallesi İş Kazası Avukatı

Zerzevatçı Mahallesi İşçi Avukatı

Beykoz Tokatköy Mahallesi Avukat

Beykoz Acarlar Mahallesi Avukat

 

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara