Beykoz Zerzevatçı Mahallesi Avukat

Zerzevatçı Mahallesi’nde yer alan hukuk büromuz aracılığı ile birçok dava yürütülmektedir. Yürütülen çalışma alanları arasında; ticaret hukuku avukatlığı, tüketici hakları avukatlığı ve boşanma avukatlığı yer almaktadır. Ayrıca birçok hukuki alanda müşterilerimize destek sağlamaktayız. Özellikle boşanma davaları ağırlıklı olmak üzere miras avukatlığı, gayrimenkul avukatlığı ve iş kazası avukatlığı hizmetlerini de vermekteyiz. Sunduğumuz tüm avukatlık hizmetlerinde profesyonel ve tecrübeli avukatlar ile çalışılmaktadır.

Çekişmeli Boşanma Süreci

Çekişmeli boşanma davalarında tarafların anlaşamaması üzerine açılan ve tek tarafın boşanmak istemesi sebebi ile açılan davalara çekişmeli boşanma davaları denilmektedir. Çekişmeli boşanma davaları; anlaşmalı boşanma davalarına göre daha zor ve uzun bir süreci kapsamaktadır. Bu süreç içinde şiddetli geçimsizlik adı altında dava açılmaktadır. Bu dava kapsamında açılan boşanma davaları için ayrıntılı ve profesyonel bir boşanma dilekçesinin yazılması gerekmektedir. Boşanma dilekçelerinin yazımında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Eksik ya da yanlış bilgi verilerek birçok hakkın kaybedildiğinin de altını çizmek gerekmektedir.

Çekişmeli Boşanma Avukatları

Çekişmeli boşanma için dava açmak isteyen kişiler Beykoz Zerzevatçı Mahallesi avukat ihtiyacı için hukuk büromuz ile iletişime geçebilirler. Detaylı bilgi ve randevu alımı için hukuk büromuz ile iletişime geçilmesi gerekmekte olup büromuzu ziyaret de ederek avukatlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Çekişmeli boşanma avukatlarımız alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmakta olup süreç yönetimine son derece hakim kişilerdir.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Zerzevatçı Mahallesi Boşanma Avukatı

Arnavutköy Ömerli Mahallesi İş Kazası Avukatı

Zerzevatçı Mahallesi İşçi Avukatı

Beykoz Tokatköy Mahallesi Avukat

Beykoz Acarlar Mahallesi Avukat

“Beykoz Zerzevatçı Mahallesi Avukat” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara