MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Yalıköy Mahallesi Avukat

Yalıköy Mahallesi avukat ihtiyacını karşılamak için hukuk büromuz ile çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. İş kazası başta olmak üzere birçok alanda çalışmalarımızı yürütmekte ve denetlemekteyiz. Hukuk büromuzda birçok çalışma alanı bulunmakta olup bu çalışma alanlarında görevli olan tüm avukatlar uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Hukuk büromuz ile iletişime geçerek detaylı bilgi almanın yanı sıra dava süreci için avukatlarımızda randevu da talep edebilirsiniz.

Yalıköy Kaza Avukatlığı

Beykoz Yalıköy Mahallesi’nde verdiğimiz hizmetlerden biri de kaza avukatlığıdır. İş kazası avukatlığı olarak isimlendirilen bu alanda profesyonel avukatlar görev almaktadır. Kaza avukatlığı her türlü kazayı kapsayan bir avukatlık alanı olsa da iş kazası ve trafik kazası olarak daha özel çalışma alanlarına bölünmektedir. Bu alanlardan biri de iş kazası olup hukuk büromuzda iş kazası avukatları bulunmaktadır. Hukuk büromuzda çalışmalarını yürüten tüm avukatlar müşterilerimize dava süreci boyunca profesyonel hizmet sağlamakta ve davayla ilgili her konuda yardımcı olmaktadır.

İş Kazası Avukatlığı

İş kazası avukatlığı hukuk büromuzda bulunan hizmetler arasında yer almaktadır. İş kazası avukatlığında davalarda hem maddi hem de manevi tazminat davası açılabilmekte olup tüm süreci avukatlarımız yürütmektedir. Bu süreç dahilinde müşterimiz için en iyi sonucu elde etmeye çalışan tecrübeli avukatlarımız görev almaktadır. Mehmet Ali Helvacı tarafından da yürütülmekte olan iş kazası avukatlığı ve diğer çalışma alanlarından müşterilere profesyonel hizmet sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Yalıköy Mahallesi İşçi Avukatı

Beykoz Yalıköy Mahallesi Boşanma Avukatı

Beykoz Zerzevatçı Mahallesi Avukat

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi Avukat

Beykoz Tokatköy Mahallesi Avukat

 

3 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara