MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Yavuz Selim Mahallesi Avukat

İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hizmet vermekte olan hukuk büromuz aracılığı ile birçok dava konusunda bizimle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Dava süreçleri için avukatlarımız danışmanlık hizmeti de verebilmektedir. Yavuz Selim Mahallesi avukat büromuz başta olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz bu hizmet yerleri arasında Polonezköy, Soğuksu, Yalıköy, Tokatköy ve Poyrazköy’de yer almaktadır.

İş Kazası Avukatlığı Nedir?

İş kazası davalarında çalışma yürüten ekibimiz profesyonel ve tecrübeli avukatlardan oluşmaktadır. Bu sebep ile hukuk bürosu olarak sunduğumuz her hizmet profesyonel ve kalite olmaktadır. Sunduğumuz avukatlık hizmetinin yanı sıra danışmanlık hizmetini de sunan bir hukuk bürosuyuz. İş kazası avukatlığı alanında çalışmalar yürüten avukatlarımız madde ve manevi tazminatların sürecinde görev almaktadır. Dava süresi boyunca uzman avukatlarımız ile dava yürütülmekte ve denetlenmektedir. İş kazası avukatlığı oldukça kapsamlı bir alan olup; genel olarak kaza avukatlığı ismi ile de bilinmektedir.

İş Kazası Davalarının Kapsamı

İş kazası adı altında yürütülen birçok dava türü bulunmaktadır. Türkiye’de ve birçok ülkede en çok açılan davalar arasında iş kazası davaları gelmektedir. İş kazası kapsamında; madde ve manevi tazminat davası açılabilmektedir. Ayrıca ceza soruşturması ve ceza davası da avukatlarımız tarafından yürütülmekte olan dava çeşitlerindendir. Mehmet Ali Helvacı ve uzman avukat ekibi tarafından Beykoz Yavuz Selim Mahallesi’nde iş kazası davaları üstlenilmekte ve yürütülmektir.

İlginizi Çekebilir;

Arnavutköy Yavuz Selim Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi Avukat

Arnavutköy Yavuz Selim Mahallesi Avukat

Arnavutköy Yavuz Selim Mahallesi İş Kazası Avukatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara