MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi Avukat

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi avukat araştırması yapan kişilere hukuk bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler arasında birçok çalışma alanımız bulunmaktadır. Çalışma alanlarımız oldukça kapsamlı olup profesyonel ve tecrübeli ekipler aracılığı ile davalarımızı yürütmekteyiz. Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde yer alan hukuk büromuz aracılığı ile avukatlarımız ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Hukuk Büromuzda Bulunan Hizmetler

Hukuk büromuzda yer alan birçok hizmet bulunmaktadır. Her bir dava alanında uzman ve tecrübeli ekipler çalışmakta olup profesyonel hizmet sağlamaktayız. Hukuk bürosu olarak yönettiğimiz dava süreçlerinde müşterilerimize son derece destek oluyor ve dava ile ilgili alanlarda uzman kadromuz ile birlikte çalışıyoruz. Hukuk büromuzda yer alan çalışma alanlarımızı şu şekilde sıralamamız mümkündür;

  • Boşanma davaları
  • Gayrimenkul avukatlığı
  • İş kazası avukatlığı
  • Kira hukuku avukatlığı
  • Miras avukatlığı
  • Tüketici hakları avukatlığı
  • Ticaret hukuku avukatlığı
  • Ölümlü trafik kazası avukatlığı
  • Kamulaştırma avukatlığı başta olmak üzere birçok alanda profesyonel ve tecrübeli avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Boşanma Davaları

Boşanma davaları Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde yer alan hukuk büromuzda devam etmekte olan bir çalışma alanıdır. Bu çalışma alanında anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarına hizmet verilmekte olup tecrübeli avukatlar ile süreç yönetilmektedir. Boşanma davalarının yanı sıra velayet davası ve nafaka davası hizmetlerini de sunmaktayız. Ayrıca evlilik ve mal ayrılığı sözleşmesinin hazırlanmasında ve yürütülmesinde de hukuk bürosu olarak çalışmalar yapmaktayız.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi Boşanma Avukatı

Beykoz  Rüzgarlıbahçe Mahallesi İşçi Avukatı

Beykoz Akbaba Mahallesi Boşanma Avukatı

Beykoz Yalıköy Mahallesi Avukat

Arnavutköy Çilingir Mahallesi Avukat

 

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara