0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davaları incelendiği zaman yerlerin değişmesi ile birlikte, boşanma davalarının sıklığının da farklılaştığını gözlemliyoruz. Türkiye’den bir örnek vermek gerekirse Rüzgarlıbahçe Mahallesi çevre mahalleri kadar fazla boşanma davaları görülmeyen bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Bunun doğal bir sonucu olarak da Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi boşanma avukatı bürolarının daha az aktif olduğunu görüyoruz.

Davayı Kazandığım Durumda Avukatın Parasını Karşı Taraf Öder mi?

Boşanma davaları söz konusu olduğu zaman karşımıza en sık çıkan konulardan bir tanesi dava kazanılırsa dava masraflarını kimin ödeyeceği konusudur. Bu soruya cevap olarak davanın kazanılması durumunda dava harcı, bilirkişi ücreti, yazışma giderleri, keşif giderleri gibi ücretlerin tümü davayı kayıp eden tarafın ödeyeceği söylenebilir. Karşı tarafın avukatı sizin avukatınıza da küçük bir meblağ avukatlı ücreti ödemek durumunda kalacaktır. Fakat sizin kendi avukatınıza ödemeniz gereken ücret ayrıdır. Bu ücret her zaman sizin sorumluluğunuzda olup ve ödemeniz gereken bir ücrettir. Zaten boşanma davalarında diğer tutarlar ile kıyaslama yapıldığı zaman, esas yüklü tutar bu kısımdır. Bu tutar ödenmek zorundadır.

Mehmet Ali Helvacı gibi işinde uzman olan, boşanma uzmanlığı bulunan avukatlardan boşanma sürecinizde yardım alırsanız ücret ödemeniz gerekse de karşılığını alırsınız. Süreciniz daha az sıkıntılı ve başarı ile sonuçlanarak geçer ve sonlanır. Bu yüzden bu süreçte iyi bir avukatla çalışmanız şiddetle önerilir.

Call Now Button