Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi Boşanma Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davaları incelendiği zaman yerlerin değişmesi ile birlikte, boşanma davalarının sıklığının da farklılaştığını gözlemliyoruz. Türkiye’den bir örnek vermek gerekirse Rüzgarlıbahçe Mahallesi çevre mahalleri kadar fazla boşanma davaları görülmeyen bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Bunun doğal bir sonucu olarak da Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi boşanma avukatı bürolarının daha az aktif olduğunu görüyoruz.

Davayı Kazandığım Durumda Avukatın Parasını Karşı Taraf Öder mi?

Boşanma davaları söz konusu olduğu zaman karşımıza en sık çıkan konulardan bir tanesi dava kazanılırsa dava masraflarını kimin ödeyeceği konusudur. Bu soruya cevap olarak davanın kazanılması durumunda dava harcı, bilirkişi ücreti, yazışma giderleri, keşif giderleri gibi ücretlerin tümü davayı kayıp eden tarafın ödeyeceği söylenebilir. Karşı tarafın avukatı sizin avukatınıza da küçük bir meblağ avukatlı ücreti ödemek durumunda kalacaktır. Fakat sizin kendi avukatınıza ödemeniz gereken ücret ayrıdır. Bu ücret her zaman sizin sorumluluğunuzda olup ve ödemeniz gereken bir ücrettir. Zaten boşanma davalarında diğer tutarlar ile kıyaslama yapıldığı zaman, esas yüklü tutar bu kısımdır. Bu tutar ödenmek zorundadır.

Mehmet Ali Helvacı gibi işinde uzman olan, boşanma uzmanlığı bulunan avukatlardan boşanma sürecinizde yardım alırsanız ücret ödemeniz gerekse de karşılığını alırsınız. Süreciniz daha az sıkıntılı ve başarı ile sonuçlanarak geçer ve sonlanır. Bu yüzden bu süreçte iyi bir avukatla çalışmanız şiddetle önerilir.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi Avukat(Yeni sekmede açılır)

Beykoz  Rüzgarlıbahçe Mahallesi İşçi Avukatı(Yeni sekmede açılır)

Mahkemede Ölümlü Trafik Kazasına Dair Cezalar(Yeni sekmede açılır)

Kira Tespit Davası Masraflarını Kim Öder ve Dava İşleyişi Nasıl Yürür?(Yeni sekmede açılır)

Boşanma Davalarında Avukat Seçiminin Önemi(Yeni sekmede açılır)

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara