Beykoz Riva Mahallesi Boşanma Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Riva Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davaları ile geçmişte alınan evlilik birliği kararı bozulabiliyor. Türkiye’nin boşanma davası verilerine baktığımız zaman her yerde eşit olarak boşanma davası açılmadığını gözlemliyoruz. Riva Mahallesi incelendiği zaman BeykozRiva Mahallesi boşanma avukatı bürolarının Türkiye’nin diğer mahallelerinde olduğu kadar sık çalışmadıklarını gözlemliyoruz.

 Boşanma Davası Hangi Mahkemede Açılmalıdır?

Boşanma sürecinde olan insanlar kimi zaman kaptanız gemilere benzeyerek, ne yaptığını bilmeyerek hareket etmekte, bunun sonucu olarak da davalarında zararlı taraf olarak çıkabilmektedirler. Bu duruma örnek vermek gerekirse çoğu kişi boşanma davasını hangi mahkemeye açması gerektiği konusunda yeterli bilgiye sahip değil. Bu soruya cevap vermek gerekirse boşanma davalarından sorumlu olan mahkemelerin aile mahkemeleri olduğunu söylemek mümkün. Aile mahkemesi kurulmayan yerlerde ise Asliye Hukuk Mahkemesi Aile Mahkemesi sıfatıyla davalara bakar. Yani atmanız gereken ilk adım bu mahkemelerden hangisine erişiminiz olduğunu bularak, başvuruda bulunmak. Başvuruda bulunmak için de hakim olmanız gereken pek çok yasal ve hukuksal hususlar bulunmakta. Kimi zaman bu hususlara hakim olunmaması davanın düşmesine dahi sebep olabiliyor. Bu yüzden bizim sizlere önerimiz, işinizin garanti olması ve başarı ile sonuçlanması için de sayın avukat Mehmet Ali Helvacı ile çalışılması. Böylece başvuru için gerekli hiçbir husus konusunda endişe etmenize gerek kalmayacak çünkü bunu sizin adınıza zaten avukat bey düşünecek ve gerekli prosedürleri uygulayacak.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Riva Mahallesi Avukat

Beykoz Riva Mahallesi İşçi Avukatı

Beykoz Soğuksu Mahallesi Boşanma Avukatı

Beykoz Polonezköy Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma Davasında Nafaka Nasıl Alınır?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara