Beykoz Akbaba Mahallesi Boşanma Avukatı

Akbaba Mahallesi boşanma avukatı çekişmeli boşanma davaları ve anlaşmalı boşanma davalarında uzman kadromuz ile size destek oluyoruz. Akbaba Mahallesi’nde de faaliyet gösteren hukuk büromuz aracılığı ile boşanma davalarında danışmanlık hizmeti alabilir; avukatlarımız ile görüşerek diğer hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. İstanbul’un birçok bölgesinde yer alan hukuk büromuz aracılığı ile birçok alanda müşterilerimize destek vermekteyiz. Sunduğumuz bu destekler arasında boşanma davaları da bulunmaktadır.

Boşanma Dilekçesinin Önemi

Boşanma dilekçeleri oldukça önemli bir yazılı belge niteliği taşımaktadır. Bunun sebebi ise boşanma dilekçesi boşanma davasını açmak için ilk olarak istenen belge olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca boşanma dilekçesi yazarken uzmanlar tarafından destek alınması gerekmekte olup profesyonel bir dilekçe yazılmalıdır. Boşanma dilekçeleri; birçok davada hak ve mal kaybı yaşanmasına sebep olabilmektedir. Bu sebep ile profesyonel bir hizmet alarak boşanma dilekçesinin hazırlanması gerekmektedir.

Boşanma Davalarında Tazminat

Boşanma davalarının en sancılı süreci eğer anlaşmalı boşanma değil ise tazminat sürecidir. Anlaşmalı boşanma aşamasında taraflar tazminata ortak karar vererek uzlaşabilmektedir. Ancak çekişmeli boşanma davaları için aynı durum söz konusu değildir. Tazminat; kişiye zarar verilir ise devlet tarafından zarar veren kişinin ödemesinin istendiği paradır. Boşanma davalarında genellikle boşanma davasını açan taraf tazminat istemektedir. Özellikle çocuklu boşanmalarda velayet kimde kalıyor ise genellikle o kişi tazminatı almaktadır. BeykozAkbaba Mahallesi’nde uzman avukat kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Akbaba Mahallesi İşçi Avukatı

Kurtköy Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Sanayi Mahallesi İşçi Avukatı

Boşanma Süreci

Boşanma Davalarında Hazırlık Süreçleri

“Beykoz Akbaba Mahallesi Boşanma Avukatı” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Hemen Ara