Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Mahkemeye tarafların ortak olarak boşanma başvurusu gerçekleştirdiği davalar anlaşmalı boşanma olarak görülür. Anlaşmalı boşanmanın görülebilmesi için öncelikle evliliğin 1 yılını tamamlamış olması gerekir. Bunun dışında tarafların velayet ve mal paylaşımı konusundaki anlaşmalarının hakim tarafından da onaylanması şarttır. Yavuz selim mahallesi anlaşmalı boşanma sunan hukuk büromuzun uzman kadrosundan yararlanarak anlaşmalı boşanma davanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yavuz Selim Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma davası eşlerin boşanma konusunda anlaşamaması ya da bir tarafın boşanmayı istememesi durumunda görülen davalardır. Bu davanın boşanma ile sonuçlanması için boşanma davasını açan tarafın dilekçesine boşanmaya sebep olacak bir kanıt eklemesi gerekir. Bu kanıt genel olabileceği gibi özel de olabilir. İstanbul / bağcılar bölgesinde boşanma davalarınıza bakan avukatlar ile çekişmeli boşanma davanız için dilekçe verebilirsiniz.

Yavuz Selim Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davanızın türü çekişmeli ya da anlaşmalı olsun fark etmez. Her iki türdeki davanız için de bir boşanma avukatına başvurmanız gerekir. Boşanma avukatları sizin için en doğru kararı veren kişilerdir. Bağcılar anlaşmalı boşanma desteği alabileceğiniz hukuk büromuza başvurabilirsiniz.

Yavuz Selim Mahallesi Boşanma Fiyatları

Boşanma davasının dosya açım ücreti 35.90 TL’dir. Bu ücret dışında dava içerisinde istenilen ek dosyalar ve avukat ücretleri ile birlikte boşanma ücreti yükselebilir. Bağcılar boşanma avukatı hizmeti veren hukuk büromuzun avukatlarından davanızın lehinize sonuçlanması için destek alabilir ve fiyatlar hakkında görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-yavuz-selim-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-yavuz-selim-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-yavuz-selim-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-yavuz-selim-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/beykoz-yavuz-selim-mahallesi-avukat.html

Hemen Ara