0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Boyalık Mahallesi İş Kazası Avukatı

İşyerlerinde ortaya çıkan kazaların ardından ölüm, sakat kalma, yaralanmalar söz konusu olabilmekte. Boyalık Mahallesi iş kazası avukatı böyle anlarda, mağdurun yaşamış olduğu olumsuzlukları mahkeme önünde bir çözüme kavuşturur. İş kazaları sonrasında tazminat alınabilmektedir.

Boyalık Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku olarak bilinen kanunun 2003 yılında hazırlandığını görmekteyiz. Birçok farklı hükümden oluşmaktadır. Bundan dolayı ilgili kanuna göre ortaya çıkan haksızlıkların giderilmesi için Arnavutköy iş kazası avukatı devreye girecektir. Bu noktada hem işveren hem de işçinin sorumluluklarının olduğunu unutmamak lazım

Mobing durumlarının mahkemeye taşınması söz konusudur. Fazla mesai ücretleriyle alakalı davalar mevcuttur. Avukat ayrıca iş hukukuna göre sözleşmeleri hazırlar. İşyerindeki her türlü gelişmeye dair davaların açılması ve yürütülmesi onun sorumluluğu içinde bulunur.

Boyalık Mahallesi İşçi Avukatı

Arnavutköy ilçesindeki avukat, işçilerin haklarını mahkeme önünde koruma ve savunma gibi bir göreve sahiptir. Özellikle tazminat davalarının bu anlamda son derece sık gündeme geldiğini hemen belirtmek gerekiyor.

Boyalık Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Arnavutköy iş kazası çerçevesinde sürecin başlatılması, ortaya çıkan sonuç ile doğrudan alakalıdır. Avukat, ilk olarak ölüm ya da yaralanma durumunun olup olmadığına bakar. Bunun sonrasında maddi veya manevi tazminat hakkı kullanılabilir. Yerleşim yeri olarak bilinen mahkemelerde dava görülür. Zaman aşımı süresi 10 yıldır. Tüm delillerin sunulması çok önemlidir. Hesaplamalarda net maaş baz alınır.

Call Now Button