Arnavutköy İş Kazası Avukatı

Arnavutköy ilçesinde yaşıyorsanız, çalıştığınız firma ile ilgili bir sorun yaşamanız halinde uzman çalışanlarımız ile görüşebilirsiniz. Resmi internet sitemizde iletişim servislerimiz, daha önceki davalarımız ve avukatlarımızın detaylı olarak belirtilir. Bu sayede iş kanunu konusunda profesyonel destek alarak açtığınız davaları en kısa sürede sonuçlandırabilirsiniz.

Günlük yaşamda fabrika, iş yeri ya da büyük firmalarda çalışan personeller ile ilgili problemler yaşanabilir. Küçük yararlanmalar, kazalar ya da sağlık sorunları dışında iş nedeniyle ölümlerde meydana gelir. Bu gibi durumlarda ise geride kalan ailenin hukuki anlamda haklarını korumaları önem taşır.

Arnavutköy İş Hukuku Avukatı

Anayasanın 7036 sayılı kanununda, iş kazasının oluşması durumunda izlenecek yöntemler açıklanmıştır. Kanunlar, mahkeme ve dava aşamaları hakkında bilgi sahibi değilseniz eğer avukatlarımız sorularınıza yanıt verir.

Danışmanlık, avukatlık ve vekalet verme gibi işlemler sayesinde kuruluşumuz yasal olarak tüm işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirir. Dava süreçleri, evrak toplama ya da mahkeme aşamalarıyla uğraşmak istemiyorsanız vekalet vererek avukatınız üzerinden süreci yönetebilirsiniz.

İş nedeniyle bir kaza yaşanması durumunda hemen hastane raporu almak faydalıdır. Böylelikle dava açıldığında hazır bulundurulan deliller ile birlikte haklılığınızı kısa zaman içerisinde ispat edebilirsiniz. Ortada somut bir kaza yoksa eğer dava açma şansınız da bulunmaz.

Arnavutköy İşçi Avukatı

Arnavutköy iş kazası avukatı söz konusu olduğunda ekibimiz oldukça profesyoneldir. Birbirinden farklı konularda uzmanlaşmış avukatlarımız problemlerinizi dinler ve kısa zamanda sonuç alabilmeniz adına mahkeme sürecini başlatır. İkamet adresinizin olduğu yer üzerinden dava açma şansınız vardır.

Öncelikle mahkeme sunulan evraklar, belgeler ve raporlar incelenir. Daha sonrasında hem davalı hem de davacı olan taraf dinlenir ya da varsa eğer avukatlarından bilgi alınır. Hakim bu aşamada adil bir yargılama olmasına özen gösterir. Eğer iş yeri işçisinin haklarını korumuyorsa yasal yollarla bir sonuç elde edebilmek mümkündür.

5510 sayılı sigorta kanunun 13. Maddesi içerisinde iş kazası ile ilgili yaşanabilecek problemler belirtilmiştir. Avukatlarımız sadece yasalar doğrultusunda mağduriyetinizin giderilmesine katkı sağlar. Böylelikle ortaya çıkan sağlık sorunu sonucunda iş yerinize karşı dava açabilirsiniz. Ölüm gibi bir durum olması halinde ise dava sonucu ya da davalı olan tarafın alacağı ceza da değişiklik gösterir.

Arnavutköy İş Kazası Tazminatı

Tazminat, iş kazalarında en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Çalıştığı iş yerinde kullandığı makineler ya da aletler nedeniyle kaza geçiren davacı, maddi tazminat talep etme hakkına sahiptir. Her iki taraf için de bir haksızlık olmaması adına ise tazminat tutarı mahkeme heyeti tarafından belirlenir. Bu aşamada firmanın genel kazancı, yıl içerisinde elde ettiği karı ve kaza geçiren işçinin durumu göz önünde bulundurulur.

Arnavutköy iş kazası avukatı sayesinde manevi anlamda da tazminat hakkınızı kullanabilirsiniz. Açılan davada yeterli delil olmaması halinde takipsizlik kararı verilebilir. Benzer sorunları yaşamamak adına deneyimli bir avukat ile çalışmak, somut deliller toplamak ve gerekirse eğer şahitlerden destek almak faydalı olacaktır. Kazanın gerçekleştiği sırada yanınızda başkaları varsa eğer şahit göstererek haklılığınızı ispat edebilirsiniz.

Kaza, çalıştığınız iş yerindeki cihazların eski ya da bakımlarının yapılmaması nedeniyle gerçekleştiyse, alacağınız tazminat tutarı artar. Bu aşamada elemanın hak iddia edebilmesi adına ise sigortasının olması önem taşır. Yukarıda belirtilen tüm unsurlara dikkat edilmesi halinde sorun yaşamaz. Köklü bir geçmişe sahip olan şirketimiz iş kanununa uygun bir şekilde tüm danışanlarının haklarının alınmasına ve davanın başarılı şekilde sonuçlanmasına özen gösterir. Somut veriler varsa eğer mahkeme süreci de kısalır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/is-avukati-istanbul-is-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dogu-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-sazlibosna-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-yavuz-selim-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-omerli-mahallesi-avukat.html

 

Arnavutköy’de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler
 1. Adnan Menderes Mahallesi İş Kazası Avukatı
 2. Anadolu Mahallesi İş Kazası Avukatı
 3. Arnavutköy Merkez Mahallesi İş Kazası Avukatı
 4. Atatürk Mahallesi İş Kazası Avukatı
 5. Baklalı Mahallesi İş Kazası Avukatı
 6. Balaban Mahallesi İş Kazası Avukatı
 7. Boğazköy İstiklal Mahallesi İş Kazası Avukatı
 8. Bolluca Mahallesi İş Kazası Avukatı
 9. Boyalık Mahallesi İş Kazası Avukatı
 10. Çilingir Mahallesi İş Kazası Avukatı
 11. Deliklikaya Mahallesi İş Kazası Avukatı
 12. Dursunköy Mahallesi İş Kazası Avukatı
 13. Durusu Mahallesi İş Kazası Avukatı
 14. Fatih Mahallesi İş Kazası Avukatı
 15. Hacımaşlı Mahallesi İş Kazası Avukatı
 16. Hadımköy Mahallesi İş Kazası Avukatı
 17. Haraççı Mahallesi İş Kazası Avukatı
 18. Hastane Mahallesi İş Kazası Avukatı
 19. Hicret Mahallesi İş Kazası Avukatı
 20. İmrahor Mahallesi İş Kazası Avukatı
 21. İslambey Mahallesi İş Kazası Avukatı
 22. Karaburun Mahallesi İş Kazası Avukatı
 23. Karlıbayır Mahallesi İş Kazası Avukatı
 24. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi İş Kazası Avukatı
 25. Mavigöl Mahallesi İş Kazası Avukatı
 26. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İş Kazası Avukatı
 27. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi İş Kazası Avukatı
 28. Nenehatun Mahallesi İş Kazası Avukatı
 29. Ömerli Mahallesi İş Kazası Avukatı
 30. Sazlıbosna Mahallesi İş Kazası Avukatı
 31. Taşoluk Mahallesi İş Kazası Avukatı
 32. Tayakadın Mahallesi İş Kazası Avukatı
 33. Terkos Mahallesi İş Kazası Avukatı
 34. Yassıören Mahallesi İş Kazası Avukatı
 35. Yavuz Selim Mahallesi İş Kazası Avukatı
 36. Yeniköy Mahallesi İş Kazası Avukatı
 37. Yeşilbayır Mahallesi İş Kazası Avukatı
 38. Yunus Emre Mahallesi İş Kazası Avukatı
Hemen Ara