0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Boğazköy İstiklal Mahallesi İş Kazası Avukatı

Boğazköy istiklal mahallesi iş kazası avukatı varsa eğer, yasal olarak haklarınızı koruma ve mağduriyetinizi giderme fırsatınız vardır. Bu aşamada şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerindeki sorun yaşayan danışanlarına kesintisiz hizmet vermeye özen gösterir.

Boğazköy İstiklal Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku ve kaza durumunda yapılabilecekler anayasanın 7036 sayılı kanunu içerisinde belirlenmiştir. Bu sayede nasıl bir yol izleyebileceğiniz konusunda fikir edinebilirsiniz. Arnavutköy ilçesi İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almakla birlikte şirketimiz çalışanları tüm sorularınızı yanıtlar. Böylelikle iş yeriniz ile ilgili yaşadığınız problemlere hukuki anlamda çözüm bulunur.

Boğazköy İstiklal Mahallesi İşçi Avukatı

Deneyimli, tecrübeli ve alanında uzman bir işçi avukatı araştırması yapanlar için şirketimizde ekibimiz oldukça etkilidir. Yalnızca iş hukuku ve iş kazaları konusunda uzmanlaşan avukatlarımız sayesinde açtığınız davayı en iyi şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Mahkemede haklılığınızın kanıtlanabilmesi adına somut delillerin sunulması önem taşır. Yine aynı şekilde kazanın gerçekleştiğine dair hastane ya da doktor raporunun da olması önemlidir.

Boğazköy İstiklal Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Manevi ya da maddi tazminat davası Arnavutköy iş kazası avukatı hizmeti veren firmamız tarafından kısa zamanda sonuçlandırılır. Haklarınız sonucunda elde ettiğiniz tutar hesabınıza aktarılır. Tazminatı alabilmek adına mahkemenin kesin olarak sonuçlanmış olması önem taşır. Yaralanma, hafif rahatsızlık ya da ölüm gibi durumlara göre firma için belirlenen tazminat tutarı da değişir.

Call Now Button