0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Balaban Mahallesi İş Kazası Avukatı

İş kazalarında işçilerin haklarının korunması ve dava açılabilmesi adına bir avukata ihtiyaç duyulur. Balaban mahallesi iş kazası avukatı araştırması yapanlar için firmamız faaliyetlerini sürdürür. Alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız sayesinde kanunlar hakkında fikir edinebilirsiniz.

Balaban Mahallesi İş Hukuku Avukatı

Yaşadığınız çevrede ya da Arnavutköy ilçesinde iş hukuku avukatı hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, resmi internet sitemizi kullanabilirsiniz. Böylelikle verdiğimiz hizmetler ve iletişim numaralarımız hakkında bilgi edinmeniz kolaylaşır. Dava açarken avukatınıza vekalet vererek süreci daha da hızlandırabilirsiniz.

Balaban Mahallesi İşçi Avukatı

Yararlandığınız işçi avukatı profesyonel olursa eğer, açtığınız davadan olumlu sonuç alabilirsiniz. 7036 sayılı iş mahkemeleri kanunu içerisinde nasıl bir yol izlenmesi gerektiği açıklanmıştır. Ortada somut bir mağduriyet durumu varsa eğer hemen yasal haklarınızı kullanabilirsiniz.

Açılan dava ile birlikte maddi ve manevi tazminat talebinde de bulunabilirsiniz. İş kazası nedeniyle ortaya çıkan davalar çekişmeli devam ettiği için avukatın sizin yerinize hakkınızı savunması faydalı olacaktır.

Balaban Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Arnavutköy iş kazası avukatı seçtikten sonra tazminat davası kısa zaman içerisinde açılır. Davacının yerleşim yerinin bağlı olduğu mahkeme üzerinden işlemleri yürütebilmek kısa sürer. Somut deliller ve hastane raporlarını kullanmak belirlenen tazminat tutarını alabilmek adına faydalı olacaktır. Kazanın derecesi ve hastada bıraktığı hasara göre bir tutar belirlenir ve mahkeme sonuçlandığında karşı tarafa ödenir.

Call Now Button