Sülüntepe Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Trafik kazaları! Türkiye’de önüne geçilemeyen, alınan önlemler rağmen hemen hemen her gün meydana gelen kazalar neticesinde birçok vatandaş yaralanmakta hatta ölümler meydana gelmektedir. Büyük şehirlerde yaşanılan trafik sorunları her ne kadar çözülmeye çalışılsa da vatandaşların dikkatsiz araba kullanmaları, kural ihlallerini yapmaları ve sürücü koltuğuna oturmamaları gereken anlarda yorgun ve alkollü oldukları durumlar gibi oturmaları bu kazları kaçınılmaz hale getirmektedir. Maddi hasarların yanı sıra bir de yaşanılan ölüm olayları yakınların da mağduriyetlerini doğurmaktadır. Pendik ilçesinde verdiğimiz hukuk hizmetlerinde bu tarz olaylarla karşı karşıya kalan ve haklarını sigorta şirketleri, hasar tespit danışmanlık şirketleri gibi kurumlara kaptırmak istemeyenlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Bu alanda 2007 yılında beri Sülüntepe Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı olmak zere boşanma, icra, iş hukuku, kira hukuku gibi tüm hukuk alanlarında ki sorunlarına birebir çözümler buluyor adaletin önünde haklarınızı savunuyoruz.

Sigorta Şirketlerinin Tazminatları

Trafik kazası meydana gelmesi halinde hemen devreye sigorta şirketleri girer. Ölüm olayının olması halinde ölen kişinin yakınlarına bazı tazminat bedelleri hesaplanır ve mağduriyetlerin giderildiği tablosu çizilir. Halbuki durum farklıdır. Öncelikle bir şirkete bağlı çalışıldığını unutmamanız gerekir. Bu tarz hesaplama yapılan tazminatların Yargıtay’ın hesaplamalarıyla bir ilgisi yoktur. Size verilen tutarı kabul etmek durumunda kalırsınız bir bilginiz olmadığı için. Size sunulan bedellerin gerçekte almanız gereken miktarlarla yakından ve uzaktan ilgisi olmadığını belirtmemiz gerekir.

Sülüntepe mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimize başvurarak kanunlar önünde bu tarz bir durumda ne haklarınız olduğunu net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Avukatlar kanunların yerine getirilmesi adına çalsan ve haklarınızı en doğru şekilde sizlere aktaracak olan kişilerdir. Adaletin sağlanması ve kanunlar nezdinde haklarınızı almanız adına yapılması gereken en doğru hareket her durumda avukat desteğiyle hareket etmektir.

Açabileceğiniz Davalar

Sülüntepe mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı olarak bizler mağduriyetinizi bir nebze gidermek adına sizler için davalarınızı takip etmekte ve bu tarz olaylarda yaşadığınız maddi ve manevi kayıpların giderilmesi yolunda çalışmaktayız. Ölen kişinin yakınları olarak karı tarafa öncelikle maddi ve manevi tazminat davası açma haklarınızı savunmaktayız. İstanbul ilinde ikamet eden yakınlarınızın kaza sonucunda ölmesi halinde destekten yoksun kalma tazminat davası açma hakkınız da bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yesilbaglar-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/suluntepe-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/suluntepe-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/suluntepe-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/is-kazasina-ugradiginizda-acabileceginiz-tazminat-davalari-nelerdir.html

“Sülüntepe Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara