Kurna Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Pek çok önlem alınmasına rağmen önüne geçilemeyen bir konu olan trafik kazaları ölümcül sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Yaşanılan ölümler sonrasında ölen işinin yakınları ilk olarak avukatlık hizmetleri almadıkları için kanuni olarak doğan haklarını kaybetmekte ve kaza sonrası yaşanılan ölüm acısına bir de mağduriyetleri eklenmektedir. Pendik ilçesinde bulunan büromuza gelerek bu tarz bir durum yaşamanız halinde kanun karşısında sahip olduğunuz hakların savunulması için bizlerden destek alabilirsiniz. Ölüm nedeniyle yaşadığınız mağduriyete bir de sigorta şirketleri ya da hasar danışmanlık şirketlerinin ödedikleri düşük miktarları, hakkınız olanın altında olan tazminatlarla mağduriyetinizi daha da arttırmamış olursunuz.

Dava Açma Hakkı?

Kurna mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı bizler bu tarz bir durum yaşamanız halinde sizlere destek olmakta ve yapılması gereken tüm işlemlerle ilgili sizlere yol göstermekteyiz.

Ölümlü bir trafik kazası yaşanması ve yakınınızı bu tarz bir kazada kaybetmeniz halinde direk olarak sizlere dava açma hakkı doğmaktadır. Ölen kişinin eşi, çocukları, annesi, babası, nişanlısı gibi birincil derece yakınları ikili trafik kazalarında karşı taraf olan araç sahibine, aracın sürücüsüne, aracın işletme sahibene ve sigorta şirketine dava açma hakkı bulunmaktadır. Burada önemli olan tek taraflı ya da çift taraflı kazanın yapılma durumu ve kusur tespitinin yapılması gerekir.

Hangi Davalar Açılabilir?

Kurna mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimizi 10 yıllık bir süredir sunmaktayız. Bu alanda bu tarz bir durum yaşamanız halinde direk olarak bizlerle iletişime geçmeniz haklarınızı kaybetmeden eksiksiz olarak almanız anlamına gelmektedir. Ölümcül trafik kazalarında sıklıkla karşılaşılan sorunların başında sigorta ve hasar danışmanlık şirketlerinin mağdur olan yakınlara ödedikleri düşük tazminat bedelleri gelmektedir. Kanunlar önünde aldığınız tazminatın ok daha fazlasını hak etmenize rağmen hukuk yolunda danışmanlık alınmaması halinde haklarınızı kaybetmektesiniz. Kurna mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı olarak bu tarz durumlarda en fazla yürüttüğümüz davaların başında destekten mahrum kalma tazminat davasıdır. İstanbul için yaşanılan ölümcül trafik kazaları sonrasında hukuk desteği almak istediğiniz her an bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurna-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurna-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurna-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurna-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/suluntepe-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

“Kurna Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara