Kurna Mahallesi Avukat

İstanbul Maltepe merkez ofisiyle Türkiye ve yurt dışına hukuk danışmanlığı  hizmeti veren Helvacı Hukuk Ofisi, 11 yıldan bu yana hizmet veriyor. Hukuk alanında başarı yakalayan firma, Mehmet Ali Helvacı tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Profesyonel ekiple hizmet veren avukatlık ofisi, dört farklı alanda faaliyet gösteriyor. . Pendik şubesinden hukuk danışmanlığı veya avukatlık hizmetlerinden profesyonel ve kaliteli sunum ile faydalanabilirsiniz. Kurna Mahallesi avukat hizmetlerinde  firmanın sunduğu alanlar arasında; icra hukuku, ceza hukuku, işçi hukuku ve boşanma avukatlık hizmetleri sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Ceza Hukuku Hizmetleri

Suç adı verilen ve yaptırımları belirleyen kurallar bütününde, ceza hukukunun danışmanlığı ve avukatlık faaliyetleri ile hizmet sunuluyor. Türk ceza kanunu, ceza hukuku prosedürleri ile haklılığı koruyarak, daima davaların lehte sonuçlanması için profesyonel bir başarı sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu İşçi Hukuku

Mesleki konularda faaliyet gösteren firma, iş- işçi ve işveren arasındaki sorunların en iyi şekilde çözümlenmesini sağlıyor. Helvacı Hukuk Bürosu, Kurna Mahallesi avukat ofisiyle, İstanbul il içi ve il dışından danışan herkese, hukuk danışmanlığı hizmetleri sunuyor. Çalışan ve çalışma veren arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesi, en profesyonel şekilde ve çözüm odaklı, hızlı şekilde sağlanıyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Boşanma Avukatı

Boşanma davalarında üç farklı alanda hizmet sunan ve deneyimli ekiple iş yürüten Helvacı hukuk ofisinde; anlaşmalı, çekişmeli veya yurt dışında boşanma hizmetleriyle faaliyet gösteriliyor.  Yurt dışı boşanma işlemlerinde, Türk vatandaşlarına yurt dışında aldıkları mahkeme sonuçlarına göre, Türkiye’de legallik için başarılı hizmet sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Hizmet Alanları

  • Boşanma avukatı
  • Gayrimenkul avukatı
  • İş kazası avukatı
  • Miras avukatı
  • Kira hukuku avukatı
  • Ölümlü trafik kazası avukatı
  • Kamulaştırma avukatı
  • Ticari hukuk
  • Tüketici Hakları konularında İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veriliyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Vekalet İşlemleri

İstanbul şehir içi, şehir dışı veya yurtdışından yapılan hukuk danışmanlığı hizmetlerinde, vekalet aracılığıyla hizmet verilebiliyor. Kurna Mahallesi avukat işlemlerinde, Türkiye’nin her bölgesinden TC kimlik numarasıyla noterden alınan vekaletnamelerle Mehmet Ali Helvacı hukuk hizmetlerinden faydalanılabilir. Yurtdışından ise; bulundukları ülke konsolosluklarından alabilecekleri vekaletnameler ile hizmet veriliyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurna-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurna-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kurna-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cevizli-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cinar-mahallesi-avukat.html

“Kurna Mahallesi Avukat” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara