0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çınar Mahallesi Avukat

İstanbul merkez ofisi ile tüm Türkiye’ye ve yurt dışına hukuk hizmeti veren Helvacı Hukuk Ofisi, 11 yıldır hizmet veriyor. Kurumsal başarı yakalamış firma, Avukat Mehmet Ali Helvacı tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Profesyonel bir ekiple donatılan avukatlık ofisi, dört farklı konuda hizmet sunuyor. Maltepe şubesinden hukuk danışmanlığı alabilir, avukatlık icraatlarından faydalanabilirsiniz. Çınar Mahallesi avukat hizmetleri dahilinde firmanın sunduğu hizmet alanları arasında; icra hukuku, ceza hukuku, işçi hukuku bulunduğu gibi, boşanma avukatı hizmeti de sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Ceza Hukuku Hizmetleri

Suç adı verilen ve yaptırımları belirleyen kurallar bütününde, ceza hukukunun danışmanlığı ve avukatlık faaliyetleri ile hizmet sunuluyor. Türk ceza kanunu, ceza hukuku prosedürleri ile haklılığı koruyarak, daima davaların lehte sonuçlanması için profesyonel bir başarı sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu İşçi Hukuku

İşçi ve işveren ile alakalı tüm mesleki konularda faaliyet gösteren Helvacı Hukuk Bürosu, Çınar Mahallesi avukat ofisi ile İstanbul içinde ve şehir dışından talepte bulunan herkese, hukuk danışmanlığı hizmeti sunuyor. İşçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıkların giderilmesinde en profesyonel şekilde çözüm odaklı hizmet veriliyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Boşanma Avukatı

Boşanma alanlarında üç farklı etapta hizmet sunan ve deneyimli ekipten oluşan hukuk ofisinde; anlaşmalı, çekişmeli veya yurt dışında boşanma hizmetleri sunuluyor. Yurt dışında boşanma işlemlerinde Türk vatandaşı olup farklı ülkelerde yaşayan kişilerin, yurt dışında gerçekleştirdikleri mahkeme sonuçları ile, Türkiye’de tanınmaları için hizmet sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Hizmet Alanları

  • Boşanma
  • Gayrimenkul
  • İş kazası
  • Miras
  • Kira hukuku
  • Ölümlü trafik kazası
  • Kamulaştırma
  • Ticari hukuk ve Tüketici Hakları konularında avukatlık hizmetleri ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde hizmet sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu Vekalet İşlemleri

İstanbul dışında veya yurtdışında hukuk danışmanlığı hizmeti almak isteyen kişiler vekalet dahilinde firmanın hizmetlerine faydalanabilirler. Çınar Mahallesi avukat hizmetlerinde, Türkiye’nin farklı bölgelerinden TC kimlik numarası ile ve noter aracılığı ile alınan vekaletnamelerle Avukat Mehmet Ali Helvacı’ya vekalet ile hukuk hizmetinden faydalanılabilir. Farklı ülkelerden ise bulundukları ülke konsolosluklarından alınan vekaletname ile hizmet sunuluyor.

Call Now ButtonHemen Ara