0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Çınar Mahallesi İş Kazası Avukatı

İş kazası, iş yerinde meydana gelen ruhsal ve fiziksel rahatsızlanmaları kapsar. Mesai saatleri içerisindeyken görevli olarak gittiğiniz yerde yaşadığınız kaza da iş kazası olarak adlandırılır. İş kazası sonucunda yaşanan yaralanmalar ve ölümler için işverene ve işverenle birlikte onun altında çalışan işverenlere dava açılması mümkündür. İş kazası için dava iş mahkemelerinde açılır. Çınar mahallesi iş kazası avukatı olarak görev yapan uzman avukattan yardım alarak davanızı açabilirsiniz.

Çınar Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku davalarına bakan alanında uzman bir avukattan destek alarak davanızı açabilirsiniz. İş hukuku işçi ve işveren arasındaki her tülü durumu içeren bir hukuk birimidir. İş kanunu her iki tarafında birbirine karşı olan sorumluluklarını içerir. Bağcılar bölgesi iş hukuku avukatı için büromuzdan yardım alabilirsiniz.

İş hukukunda tarafların birbirlerine karşı sorumlulukları vardır. Bu sorumlulukların yerine getirilmediği takdirde mağdur olan taraf dava açma hakkına sahip olur.

Çınar Mahallesi İşçi Avukatı

İş hukuku ve iş kazası tazminat davaları ile ilgilenen avukatlar işçi avukatı olarak bilinir. İş hukuku son derece önemlidir. Bu nedenle mağdur olduğunuzu düşündüğünüz bir durumda hakkınızı aramaktan çekinmemeniz gerekir.

Çınar Mahallesi İş Kazası Tazminatı

İş kazası için tazminat davası açmak için 10 yıllık bir zamanaşımı vardır. Ölümlü iş kazalarında tazminat davasını iş yeri sahibine ölen kişinin yakınları açar. Bağcılar iş kazası avukatı hizmeti veren uzman bir avukatın desteği ile kolayca tazminat davası açabilirsiniz.

İs Kazası Avukatı
İş kazaları birçok kişinin başına gelebilecek üzücü bir durumdur. Bu kazalar ufak çaplı olabildikleri gibi büyük ve ölümcül nitelikte de olabilmektedir. İş kazalarının sebepleri bazı durumlarda kişilerin kendi hatası olsa da bazı durumlarda ise işverenin önem vermediği güvenlik problemlerinden kaynaklanmaktadır. Bu sebeple kişiler kaybettikleri kişilerin haklarını savunmak istemeleri oldukça normal bir durumdur. Ancak bu noktada kişiler kendilerine en uygun olan avukatı bularak bu davalarının başarılı bir şekilde sonlanmasını sağlayabilmektedir.
İs Kazası Avukat Ücretleri
Avukat ücretleri genel bir tarife ile ücretlendirilmektedir, bu tarife her sene değişse de avukatlar davaları aldıkları sürece bu tarifeler üzerinden ücretlerini almaktadırlar. Her davanın kendine özel bir avukatlık ücreti bulunmaktadır. Kişiler avukatlara başvuru yaptıkları anlardan itibaren belirli bir miktarda para ödemesi yapmakla yükümlüdür.
Call Now ButtonHemen Ara