0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Demirkapı Mahallesi İş Kazası Avukatı

İş kazası avukatlığı iş hukuku alanında uzman olan avukatların yürüttüğü davalardır. İşçinin iş yerinde yaşadığı yaralanma ve ölüm ile sonuçlanan kazalara iş kazası ismi verilir. İş kazasının illa iş yerinde gerçekleşmiş olması gerekmez. Mesai saatleri içerisinde işveren tarafından görevli olarak gidilen yerde yaşanan kazalar da iş kazası olarak adlandırılır. Görevli olarak bir yere giderken yaşanan kazalar da iş kazasıdır. Demirkapı Mahallesi iş kazası avukatı hizmetinden faydalanarak tazminat davası açabilirsiniz.

Demirkapı Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku işçilerin ve işverenlerin birbirlerine karşı olan sorumluluklarını inceler. Bunun dışında işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıklar için devreye giren hukuk iş hukukudur. 1475 kanunu olarak da bilinen iş hukukunda davanızı görmesi için iş hukuku alanında uzmanlaşmış bir avukattan yardım alabilirsiniz. Bağcılar iş hukuku avukatı olarak hizmet veren bir avukat ile görüşerek davanızı sürdürebilirsiniz.

Demirkapı Mahallesi İşçi Avukatı

İşçi avukatı olarak bilinen avukatlar iş hukukunda uzmanlaşmış olarak hizmet veren avukatlardır. Bu avukatlardan destek alarak iş hukuku ve tazminat konusundaki tüm davalarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Demirkapı Mahallesi İş Kazası Tazminatı

İş kazası tazminatı yaralanan işçi ya da kaza sonucu ölen işçinin ailesi tarafından açılabilir. Bağcılar bölgesinde hizmet veren hukuk büromuzdan yardım alarak iş kazası tazminat davanız için dilekçe verebilirsiniz. Tazminat davası öncesinde kazanın tespiti davasının açılması gerekir.

Call Now Button