Bağcılar Demirkapı Mahallesi İş Kazası Avukatı

İş kazası avukatlığı iş hukuku alanında uzman olan avukatların yürüttüğü davalardır. İşçinin iş yerinde yaşadığı yaralanma ve ölüm ile sonuçlanan kazalara iş kazası ismi verilir. İş kazasının illa iş yerinde gerçekleşmiş olması gerekmez. Mesai saatleri içerisinde işveren tarafından görevli olarak gidilen yerde yaşanan kazalar da iş kazası olarak adlandırılır. Görevli olarak bir yere giderken yaşanan kazalar da iş kazasıdır. Demirkapı Mahallesi iş kazası avukatı hizmetinden faydalanarak tazminat davası açabilirsiniz.

Demirkapı Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku işçilerin ve işverenlerin birbirlerine karşı olan sorumluluklarını inceler. Bunun dışında işçi ve işveren arasındaki anlaşmazlıklar için devreye giren hukuk iş hukukudur. 1475 kanunu olarak da bilinen iş hukukunda davanızı görmesi için iş hukuku alanında uzmanlaşmış bir avukattan yardım alabilirsiniz. Bağcılar iş hukuku avukatı olarak hizmet veren bir avukat ile görüşerek davanızı sürdürebilirsiniz.

Demirkapı Mahallesi İşçi Avukatı

İşçi avukatı olarak bilinen avukatlar iş hukukunda uzmanlaşmış olarak hizmet veren avukatlardır. Bu avukatlardan destek alarak iş hukuku ve tazminat konusundaki tüm davalarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Demirkapı Mahallesi İş Kazası Tazminatı

İş kazası tazminatı yaralanan işçi ya da kaza sonucu ölen işçinin ailesi tarafından açılabilir. Bağcılar bölgesinde hizmet veren hukuk büromuzdan yardım alarak iş kazası tazminat davanız için dilekçe verebilirsiniz. Tazminat davası öncesinde kazanın tespiti davasının açılması gerekir.

İs Kazası Avukat Ücretleri
İş kazalarında avukatlık ücretleri avukatlar tarafında davanın ederine göre belirlenebilmektedir. Avukatlar %15 ile %25 oranında kendi paylarını alabilirler.
İs Kazası Avukat Numarası
İş kazalarında dava süreçlerinde yardımcı olacak başarılı bir avukat arayan kişiler Av. Mehmet Ali Helvacı’nın 0533 351 98 54 numaralı telefonlarından ulaşarak yardım alabilirler.
İs Kazası Avukatı
İşçiler ile ilgili olan neredeyse her konuda kendini başarılarıyla tanıtmış olan Avukat Mehmet Ali Helvacı, iş kazası dosyalarında da müvekkillerinin güvenini kazanan bir kişidir. Ulaşmak isteyen kişiler 0533 351 98 54 numaralı telefondan ulaşabilirler.
İş Kazası Geçiren İşçinin Maaşını Kim Öder
İş kazasını geçiren işçinin maaşının ödenmesi direkt olarak ilgili işverenin sorumluluğudur. Maaş veya tazminatları işveren ödemektedir.
İs Kazasında Şikayet Süresi
İş kazalarında en fazla 10 sene içerisinde bir dava açılmadıysa bu konu dosya aşımına uğrayarak yürürlükten düşmektedir.
İş Kazası Tazminat Davası Ne Kadar Sürer
İş kazası durumunda açılan tazminat davalarının sonuçlanma süresi ortalama 1 senedir. Ancak bu bazı durumlarda 10 ay ile 15 ay arasında değişebilmektedir.
Hastanede İs Kazası Raporu
Bir iş kazası geçiren kişilerin bunu rapor haline getirmesi de kanıt niteliği taşıyacağından çok önemlidir. Bu sebeple kişilerin iş kazalarının raporlarını almış olmaları gerekir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-demirkapi-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-demirkapi-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bosanma-ve-bosanma-davasi-hakkinda-bilmeniz-gerekenler.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-cinar-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orta-mahallesi-bosanma-avukati.html

“Bağcılar Demirkapı Mahallesi İş Kazası Avukatı” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara