0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Demirkapı Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma davasında çiftlerin en az 1 yıldır evli olması gerekiyor. Bunun yanı sıra velayet, nafaka gibi hususlarda her iki tarafında anlaşmaya varmış olması şart. Aksi durumda mahkeme çekilmeli boşanma davasına dönüşür. Demirkapı mahallesi anlaşmalı boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak anlaşmalı boşanma protokolünün hazırlanmasında destek alabilirsiniz. Bu protokol hukuka uygun bir şekilde hazırlandığında dava kısa sürede sonuçlanır. Dava süresi mahkeme yoğunluğuna bağlı olarak da değişiklik gösterir. Genellikle 1-4 ay içerisinde anlaşmalı boşanma davası sonuçlanır.

Demirkapı Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma da evli olan kişiler tazminat, nafaka ve velayet konularından en az biriyle uzlaşamadığında mahkemede bu durumu iddia, savunmalarla dile getirir. Boşanma nedenin ispatlanması son derece önemlidir.

Davayı her iki tarafta açabilir. Bağcılar ilçesine bağlı olan Demirkapı mahallesi çekişmeli boşanma sürecinde size en iyi şekilde destek olacak.

Demirkapı Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma avukatı, medeni hukukun alt dalı olan aile hukukuna ilişkin uyuşmazlıklardan kaynaklanan mal paylaşımı, velayet, nafaka gibi durumlarda davalara giren avukatlara verilen isimdir. Bağcılar boşanma avukatı dava hazırlık sürecinde yardımcı olacak.

Demirkapı Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatı anlaşmalı boşanma protokolünün aile hukukuna uygun bir şekilde hazırlanmasında yardımcı olur. Boşanma avukatı fiyatları için görüşme sağlamanız gerekiyor. Avukat ofisine giderek ya da telefon numarası üzerinden iletişime geçerek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Call Now Button