Bağcılar Demirkapı Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma davasında çiftlerin en az 1 yıldır evli olması gerekiyor. Bunun yanı sıra velayet, nafaka gibi hususlarda her iki tarafında anlaşmaya varmış olması şart. Aksi durumda mahkeme çekilmeli boşanma davasına dönüşür. Demirkapı mahallesi anlaşmalı boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak anlaşmalı boşanma protokolünün hazırlanmasında destek alabilirsiniz. Bu protokol hukuka uygun bir şekilde hazırlandığında dava kısa sürede sonuçlanır. Dava süresi mahkeme yoğunluğuna bağlı olarak da değişiklik gösterir. Genellikle 1-4 ay içerisinde anlaşmalı boşanma davası sonuçlanır.

Demirkapı Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma da evli olan kişiler tazminat, nafaka ve velayet konularından en az biriyle uzlaşamadığında mahkemede bu durumu iddia, savunmalarla dile getirir. Boşanma nedenin ispatlanması son derece önemlidir.

Davayı her iki tarafta açabilir. Bağcılar ilçesine bağlı olan Demirkapı mahallesi çekişmeli boşanma sürecinde size en iyi şekilde destek olacak.

Demirkapı Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma avukatı, medeni hukukun alt dalı olan aile hukukuna ilişkin uyuşmazlıklardan kaynaklanan mal paylaşımı, velayet, nafaka gibi durumlarda davalara giren avukatlara verilen isimdir. Bağcılar boşanma avukatı dava hazırlık sürecinde yardımcı olacak.

Demirkapı Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatı anlaşmalı boşanma protokolünün aile hukukuna uygun bir şekilde hazırlanmasında yardımcı olur. Boşanma avukatı fiyatları için görüşme sağlamanız gerekiyor. Avukat ofisine giderek ya da telefon numarası üzerinden iletişime geçerek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bağcılar Demirkapı Mahallesi Nasıl Bir Yer
İstanbul’un en eski yerleşim bölgesinden bir tanesi olan Bağcılar sınırları içerisindeki 22 mahalleden bir tanesi olan Demirkapı Mahallesi, semtin yaşanabilecek en sakin mahallelerinden bir tanesidir. Demirkapı Mahallesi’nin etrafında Yenimahalle, Mahmutbey, Fatih, Fevzi Çakmak, Yavuzselim ve Göztepe Mahalleleri bulunmaktadır.
Bağcılar Demirkapı Mahallesi Olayları
Bağcılar mahallesinde yaşanan güncel olaylar sebebiyle birçok kişi bu semtlerden uzak durmak istemektedir. Ancak Demirkapı Mahallesi mevkiisi diğer alanlara göre çok daha sakin ve olayların az olduğu bir yer olarak lanse edilmektedir.
Demirkapı Nerede
Demirkapı, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunmaktadır. Bağcıların hareketli yaşantısından bir nebze daha sakin olan Demirkapı Mahallesi, birçok kişinin çeşitli sebeplerle gidebildiği bir yerdir. Demirkapı Mahallesi’nin güneyinde Yenimahalle bulunurken, kuzeyinde ise Göztepe Mahallesi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-demirkapi-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-demirkapi-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/anlasmali-bosanma-protokolu-nedir.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/harmandere-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sancaktepe-bosanma-avukati-2.html

“Bağcılar Demirkapı Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara