Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi Avukat

Avukatınızın görevi sizin hakkınızı savunmaktır. Avukatı bir davanın tarafı olarak görmek yanlıştır. Bir avukatın tek amacı müvekkilini hukuksal şartların dışına çıkmadan savunmaktır. Kemalpaşa Mahallesi avukat ihtiyacınız için hukuk büromuzdan destek almanız mümkündür.

Kemalpaşa Mahallesi Avukat Fiyatları

Hukuksal anlamda sorunlarınız için avukatlık hizmetinden yararlanmanız gerekir. Bu hizmetten yararlanabilmek için belirli ücretler ödemelisiniz. Bir avukata ödemeniz gereken ilk ücret danışma ücretidir. Bu ücrette saate bağlı olarak değişim gösterir. Danışma ücreti sonrasında hazırlanacak olan dilekçe ve sözleşmeler içinde ayrı olarak ücretlendirme alınır. Davanın zorluğuna ve duruşma sayısına göre de ücrette artış gerçekleşebilir.

Kemalpaşa Mahallesi Avukat İletişim

İstanbul / Bağcılar Kemalpaşa mahallesi bölgesinde hizmet sunan avukat büromuz ile iletişime geçerek hukuksal sorunlarınızın problemi için danışabilirsiniz. Danışma için alınan ücret 375 TL’dir. Ücret büroda gerçekleşen danışmalar için geçerlidir. Bu ücret her saatte 218 TL olarak artış gösterir.

Kemalpaşa Mahallesi Hukuk Bürosu

Uzman avukatların bulunduğu hukuk büromuzdan her tülü davanız için destek alabilirsiniz. Bağcılar avukat hizmeti sunan hukuk büromuzda boşanma ve diğer davalarınızın süreci için yardım almanız mümkündür.

Gaziosmanpaşa Adli Yardım Bürosu Telefon
Adli Yardım bürosuna ulaşmak isteyen kişilerin arayabilecekleri 3 adet numara bulunmaktadır. Bunlardan ilki genel merkez numarası olan 0552 566 42 88, bir diğeri Bakırköy sorumlusunun telefonu olan 0552 566 23 88 iken bir diğeri ise Gaziosmanpaşa sorumlusu olan 0552 566 31 88 numaralı telefondur.
Kartal Adli Yardım Bürosu Telefon Numarası
Kartal’da bulunan kişilerin Adli Yardım Bürosu’na ulaşmak istediklerinde aramaları gereken numara 0552 566 47 88’dir. Adli yardım bürosunun Kartal sorumlusunun ismi ise Av. Süleyman Duman’dır. Kişiler bu numarayı kullanarak rahatça ulaşım sağlayabilmektedir.
Bakırköy Barosu Ücretsiz Avukat
Bakırköy’de bulunan kişilerin ücretsiz avukat alabilmesi için Baro kişilere avukat atamaktadır. Ancak bu kişilerin durumlarının haklarını arayamayacak kadar maddi açıdan kötü olmaları gerekmektedir. Baro, maddi zorluk çeken kişilerin haklarını daha iyi savunabilmesi için kişilere ücretsiz avukat atama hakkı olan bir kurumdur.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-kemalpasa-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-kemalpasa-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-mustafa-kemalpasa-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bakirkoy-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-mustafa-kemalpasa-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

“Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi Avukat” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara