0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi Avukat

Avukatınızın görevi sizin hakkınızı savunmaktır. Avukatı bir davanın tarafı olarak görmek yanlıştır. Bir avukatın tek amacı müvekkilini hukuksal şartların dışına çıkmadan savunmaktır. Kemalpaşa Mahallesi avukat ihtiyacınız için hukuk büromuzdan destek almanız mümkündür.

Kemalpaşa Mahallesi Avukat Fiyatları

Hukuksal anlamda sorunlarınız için avukatlık hizmetinden yararlanmanız gerekir. Bu hizmetten yararlanabilmek için belirli ücretler ödemelisiniz. Bir avukata ödemeniz gereken ilk ücret danışma ücretidir. Bu ücrette saate bağlı olarak değişim gösterir. Danışma ücreti sonrasında hazırlanacak olan dilekçe ve sözleşmeler içinde ayrı olarak ücretlendirme alınır. Davanın zorluğuna ve duruşma sayısına göre de ücrette artış gerçekleşebilir.

Kemalpaşa Mahallesi Avukat İletişim

İstanbul / Bağcılar Kemalpaşa mahallesi bölgesinde hizmet sunan avukat büromuz ile iletişime geçerek hukuksal sorunlarınızın problemi için danışabilirsiniz. Danışma için alınan ücret 375 TL’dir. Ücret büroda gerçekleşen danışmalar için geçerlidir. Bu ücret her saatte 218 TL olarak artış gösterir.

Kemalpaşa Mahallesi Hukuk Bürosu

Uzman avukatların bulunduğu hukuk büromuzdan her tülü davanız için destek alabilirsiniz. Bağcılar avukat hizmeti sunan hukuk büromuzda boşanma ve diğer davalarınızın süreci için yardım almanız mümkündür.

Call Now Button