Avcılar Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Boşanma davalarının Türkiye’de iki farklı şekilde görüldüğü söylemek lazım. Mustafa Kemalpaşa Mahallesi anlaşmalı boşanma genel itibariyle zaman kaybına mahal vermez. Ortada; mal paylaşımı, çocuğun velayeti ve benzeri birçok değişik durumda anlaşma vardır.

Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma davalarının genellikle zorlu bir sürece sahip olduğunu söylemek lazım. Mesela bir kadın ya da erkek, eşinin aksine boşanmak istemeyebilir. Bu durum işin içinden çıkılamaz bir hal alabilmektedir. Ancak yaşanan problemler sadece bununla sınırlı değildir.

Çünkü boşanmak isteyen kişiler zaman zaman geride kalanların paylaşımına dair de sıkıntılar çekebilirler. Bir ortak noktada buluşamamaları, büyük problemdir. Örneğin velayet en fazla gündeme gelen konudur. Her iki taraf da çocuğun kendisine verilmesini isteyebilir. Bunun yanı sıra tazminat, nafaka gibi konular da mevcuttur. Avcılar boşanma avukatı bu süreçte devreye girer.

Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Boşanma Avukatı

Avcılar ilçesinde yaşayan ve boşanmak isteyenler, hemen avukat ile iletişim kurarak ona dava sürecinde vekalet verebilirler. Dilekçenin doldurulmasının hemen ardından aile mahkemesinden sürecin başlaması çok uzun bir zaman almaz.

Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Boşanma Fiyatları

Avcılar boşanma fiyatlarının her zaman aynı olmadığını hemen belirtmek lazım. Çünkü dava çekişmeli olduğunda ortaya çıkacak olan sürecin şartları daha zorludur. Bu yüzden masraflara ek olarak fiyat da artış gösterebilmektedir. Anlaşmalı boşanma davalarında ise tam tersi bir durum vardır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-mustafa-kemalpasa-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-kemalpasa-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/maltepede-isci-avukati-mehmet-ali-helvaci.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-kemalpasa-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-mustafa-kemalpasa-is-kazasi-avukati.html

“Avcılar Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara