0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Avcılar Mustafa Kemalpaşa İş Kazası Avukatı

İstanbul Avcılar ilçesinde bulunan hukuk büromuzda iş hukuku ve iş kazaları alanında yıllardır başarılı sonuçlar alan, uzman avukatlarımız çalışmaktadır. Mustafa Kemalpaşa iş kazası avukat hizmetlerimiz çok titiz, kapsamlı biçimde sürdürülmektedir. İş hukuku gibi karmaşık süreçlerin, prosedürlerin bulunduğu bir hukuk alanında doğru avukatla çalışmak büyük fayda sağlar.

Mustafa Kemalpaşa İş Hukuku Avukatı

Avcılar iş kazası avukatı büyük bir dikkatle seçilmelidir; iş hukukunda hizmet verecek olan kişi özellikle iş kanunları, işçi işveren hakları, genel vücut sağlık bilgisi, kaza sonrası heyet raporu, işçilerin sağlık hakları ve aktüer hesaplamalar gibi alanlarda geniş bilgi sahibi olmalıdır. Bu unsurların hepsi birbirleri ile iç içedir ve bir tanesine bile hakim olmamak iş kazası davalarında müvekkilleri olumsuz etkileyecektir.

İş kazası avukatı aynı zamanda sigorta işlemleri, işçi-işveren kusurları, kazanın tespiti, kaza sonrası yapılacaklar vb. hakkında da konuya hakim konumda bulunmalıdır.

Mustafa Kemalpaşa İşçi Avukatı

İş Hukuku, işçileri işverenlere göre daha fazla koruma altına almaktadır ancak bu durumdan yararlanmak için birçok prosedür ve aşamayı isabetli biçimde değerlendirebilecek, sürdürebilecek uzman bir iş kazası avukatı ile çalışmak önemlidir.

İş kazalarının tespiti, sonrasında yapılacaklar, kimde daha fazla kusur olduğu vb. gibi unsurlar iş kazası davalarının nasıl sonuçlanacağını önemli ölçüde etkiler.

Mustafa Kemalpaşa İş Kazası Tazminatı

İş kazaları işçileri yaralayabilir, bedenlerini kısmen veya tamamen kullanılamaz hale getirebilir ya da onların ölümüne yol açabilir. Bu durumda Mustafa Kemalpaşa hukuk büromuzdan danışmanlık ve dava hizmetleri alabilir; işçinin kendisi veya yakınları olarak maddi-manevi tazminat talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now Button