0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma, çiftlerin evlilik adlinin sonlandırılması adına aile hukuk mahkemesine velayet, nafaka, tazminat gibi konularda anlaşmaya vararark başvurdukları süreci ifade eder. Kemalpaşa Mahallesi anlaşmalı boşanma hukuk bürosunda yer alan uzman avukatla görüşme sağlayarak anlaşmalı boşanma protokolünün hazırlanmasında ve dava süreci hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dava süreci adliye yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Anlaşmalı boşanma davaları çekişmeli boşanma davalarına nazaran daha kısa süre içerisinde sonuçlanır.

Kemalpaşa Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Evliliğin tarafları tazminat, nafaka ya da çocuğun velayetinin kimde kalacağı hususunda anlaşamadıklarında çekişmeli boşanma davası gerçekleşir. Çekişmeli boşanma davası için boşanma sebeplerinin iddia eden kişi tarafından ispatlanması şarttır. Bu hususta delillerin sunulması, tanıkların bildirilmesi gerekir.

Bağcılar boşanma avukatı son derece profesyoneldir. Herhangi bir hak kaybı yaşamamanız adına size destek olur. Boşanma davasında sıkı usul kuralları uygulandığı için bu davanın uzman bir avukat eşliğinde takip edilmesi son derece önemli bir husustur.

Kemalpaşa Mahallesi Boşanma Avukatı

Kemalpaşa Mahallesi Bağcılar ilçesine bağlıdır. Avrupa yakasında yer alır. Kemalpaşa Mahallesi Bağcılar boşanma avukatı boşanma olgularını değerlendirerek davayı açmak için yeterli neden olup olmadığını araştırarak size destek olacak.

Kemalpaşa Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak avukatlık süreci, fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacak.

Call Now Button