0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Yenigün Mahallesi Avukat

Avukatlık hizmetinden yararlanmak için hukuki sorununuzun büyük ya da küçük olması önemli değildir. Hukuksal anlamda yaşadığınız her sorun için avukatınızın desteğinden yararlanmanız gerekir. Yenigün mahallesi avukat hizmeti sunulan büromuzun bulunduğu bölgelerdendir.

Yenigün Mahallesi Avukat Fiyatları

Avukatlık hizmeti ücretli bir şekilde verilir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişiler önce avukatları ile görüşerek dava hakkında detaylı bilgi sahibi olması gerekir. Avukatlık hizmetinde fiyatlar davaya göre artış gösterebilir. Bu nedenle avukatınız ile görüşme gerçekleştirmeniz şarttır. Danışma için avukatınıza ayrı bir bedel ödersiniz.

Yenigün Mahallesi Avukat İletişim

Dava sürecinde ya da dava öncesinde avukatınız ile iletişimde olmanız gerekir. Bu şekilde dava sürecinizin istediğiniz şekilde gitmesini sağlayabilirsiniz. Bağcılar bölgesinde yer alan avukatlık büromuzda size dava sürecinizde yardımcı olacak avukatlarımız bulunur.

Yenigün Mahallesi Hukuk Bürosu

Her biri alanında uzmanlaşmış avukatların bulunduğu hukuk büromuza başvurarak davanıza en uygun avukat ile birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz. Bağcılar avukat bürosu uzman kadrosu ile iyi bir avukatlık hizmeti sunar.

Yenigün Mahallesi Tanıma Tenfiz

tanıma davası yabancı mahkeme tarafından verilen mahkeme kararının yerel mahkeme tarafından tanınmasıdır. Tenfiz davası ise tanıma ile ortaya çıkan hükmün icra edilmesine denilir. Bu davaların açılacağı görevli mahkeme asliye hukuk mahkemesidir. Davayı açarken ikametgah adresinize yakın bir asliye hukuk mahkemesine dilekçe vermeniz gerekir. Bu davalar açılmadan yabancı mahkeme kararları Türkiye’de geçerli sayılmaz.

Call Now Button