MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Avukat

Avukatlık mesleğini gerçekleştiren kişilerin her konuda şeffaf olması gerekir. Yani müvekkilini davanın bütün aşamaları hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirmelidir. Dava için hukuki anlamdaki görüşlerini müvekkiline bildirmeli ve gerçekleşmesi muhtemel dava sonuçları hakkında da açık bir şekilde konuşmalıdır. Hukuksal anlamda yaşanan sorunların büyüğü ya da küçüğü yoktur. Her sorun önemlidir. Bu nedenle bir avukattan yardım almanız şarttır. Sancaktepe mahallesi avukat hizmeti ile hukuk büromuzdan yardım alabilirsiniz.

Sancaktepe Mahallesi Avukat Fiyatları

Avukatlara verilen hizmet ücreti davaya göre değişir. Her dava için aynı ücreti ödemezsiniz. Bir davanın süreci de avukata verilen ücreti doğrudan etkiler. Duruşmalı davalarda her duruşma için ayrı bir ücret alınır. Davanın güçlüğü avukata ödenen miktarın değişmesini sağlar. Eğer dava sırasında gerekli olan dilekçe, sözleşme, ihtarname, miras sözleşmesi ve vakıf senedi gibi evrakları avukatınıza yaptırırsanız bunun için de ayrı olarak ayrı ücretlendirme gerçekleştirilir.

Sancaktepe Mahallesi Avukat İletişim

İstanbul Avrupa yakasında bulunan sancaktepe mahallesi Bağcılar ilçesine bağlıdır. Bu ilçede bulunan hukuk büromuz ile iletişime geçerek uzman avukat kadromuzdan destek alabilirsiniz. Avukatınızın size ve sizin de avukatınıza karşı sorumluluklarınız vardır. Bunları yerine getirmeniz gerekir.

Sancaktepe Mahallesi Hukuk Bürosu

Her türlü hukuksal işlem için yanınızda avukatınızın var olması gerekir. Bu şekilde haklarınızı güvence altında tutmuş olursunuz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sancaktepe-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-sancaktepe-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sancaktepe-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-sancaktepe-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sancaktepe-bosanma-avukati.html

6 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara