0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Merkez Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Arnavutköy Merkez Mahallesi anlaşmalı boşanma aşaması sayesinde evliliğin sorunsuz bir biçimde sonlandırılması sağlayacaktır. Anlaşmalı boşanmalarda taraflar temel esaslar bağlamında orta yolu bulup biat ettikleri için davaların tamamlanma süreci de daha kısa bir süre içerisinde ortaya koyulur.

Arnavutköy Merkez Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Arnavutköy anlaşmalı boşanma aşamasında orta yol bulamayan çiftlerin haklarını çekişmeli boşanma süreci üzerinden savunmaları gerekmektedir. Çekişmeli boşanma kapsamında kişilerin özellikle velayet ve nafaka ya da maddi manevi tazminat alanında da ayrı bir dava süreci başlatmaları gerekiyor.

Arnavutköy Merkez Mahallesi Boşanma Avukatı

Arnavutköy boşanma avukatı seçim aşamasında sebeplerin ve delillerin net şekilde sunulması önem arz etmektedir. Ayrıca dava kapsamında sunulan delillerin muhakkak hukuki yollardan elde edilmesi gerekir.

Casus yazılımlar üzerinden elde edilen verilerin hukuki sistem kapsamında bir geçerliliği olmadığını da bilmelisiniz. Hatta bu durum casus yazılım kullanan kişiyi direkt olarak zor durumda bırakabilir ve suç işlemiş sayılabilir.

Arnavutköy Merkez Mahallesi Boşanma Fiyatları

Arnavutköy dahilinde sunulan fiyat skalası kapsamında kişilerin anlaşmalı boşanma sürecinde ödemeleri gereken tutar 5000 TL olarak belirlenmiştir. Çekişmeli olan boşanma davalarında avukatın daha çetrefilli bir sürece ayak uydurmak ve yürütmek zorunda olmaları sebebi ile 7300 TL olarak belirlenmiştir. Tabi ki bu aşamada kişilerin özellikle velayet ya da tazminat davası açma gibi istekleri bulunuyorsa bunlar için ayrı bir ücretlendirme uygulanır.

Call Now Button