0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Avcılar Merkez Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Merkez Mahallesi anlaşmalı boşanma davalarında çok fazla uzun olmayan bir süreç söz konusudur. İki tarafın mutlak ayrılma iradesi vardır. Ayrıca çocuk, tazminat, kefalet, malların paylaşımı gibi birçok farklı konuda itilaf yoktur.

Merkez Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Avcılar boşanma avukatı çekişmeli olarak ifade edilmiş olan davalarda mutlaka bulunmak zorundadır. Bu konuda yasal anlamda bir kural belirtilmemiştir. Ancak avukatın sürece dahil olması,  kişi için büyük bir avantajdır. Boşanmak istemeyen bir kişiden ayrılmak zordur. Uzun bir dava sizi beklemektedir. Ancak uzman bir avukat bunu kısaltabilir.

Bunun yanı sıra boşanmanın ardından çocuğun hangi tarafta kalacağı konusunun açıklığa kavuşması çok önemlidir. İşte bunun gibi daha birçok değişik hususun bir çözüme bağlanması adına avukatın büyük bir öneme sahip olduğunu hemen ifade etmek gerekiyor.

Merkez Mahallesi Boşanma Avukatı

Avcılar ilçesinde görülecek olan boşanma davalarında bir avukatın olması her daim çok büyük bir avantajdır. Aile mahkemelerine yapılacak olan başvurular sırasında dilekçenin eksiksiz bir biçimde doldurulması çok büyük bir önem arz eder. Aile mahkemesinin bulunmadığı yerlerde yetki asliye hukuk mahkemelerindedir.

Merkez Mahallesi Boşanma Fiyatları

Avcılar boşanma avukatı fiyatları değişmektedir. Çekişmeli olanların daha değişik bir ücrete tabi olduğunu hemen söylemek lazım. Bunun nedeni ise merak ediliyor. Sebep ise sürecin uzamasıdır. Ayrıca tazminat olayı da gündeme gelebilmektedir.

Call Now Button