0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Merkez Mahallesi Avukat

Avukatların müvekkillerine karşı bazı sorumlulukları vardır. Bunlardan bir tanesi şeffaf olmaktır. Bir avukat davanın her aşaması hakkında müvekkiline karşı şeffaf olmak durumundadır. Dava aşamalarını açık bir şekilde anlatmalı davanın gidişatı hakkındaki hukuksal görüşünü dile getirmeli ve davanın olası senaryolarını aktarmalıdır. Merkez mahallesi avukat büromuzun uzman avukatları ile hukuki sorunlarınızla başa çıkabilirsiniz.

Merkez Mahallesi Avukat Fiyatları

Avukatlık fiyatları her yıl yeniden düzenlenir. Bu fiyatlarda yapılan düzenlemeler her zaman artış için değil bazen de fiyatlarda düşüş yaşanması için gerçekleştirilir. Avukatlık için belirlenen fiyatlar yeni bir düzenleme gerçekleşene kadar geçerliliğini korur. Avukatınıza hukuksal sorununuzu danıştığınızda bunun için danışma ücreti ödersiniz. Her dava için belirlenen ücrette değişim gösterir.

Merkez Mahallesi Avukat İletişim

Hukuki açıdan sizi doğrudan ilgilendiren, size sorun oluşturan ya da sorun oluşturması muhtemel olan durumlar için avukatınız ile görüşmeniz gerekir. Bu görüşme bir danışma olarak geçer. Bu nedenle ücret ödemeniz gerekir. Avukatınızın bürosu içerisinde gerçekleştirdiğiniz sözlü danışma için 375 TL ödersiniz. Bu ücret her saat başında 218 TL olarak artış gösterir.

Merkez Mahallesi Hukuk Bürosu

Bağcılar bölgesinde bulunan hukuk büromuz içerisinde her türlü hukuki sorununuz ile ilgilenecek olan uzman avukatlarımız vardır.

Call Now Button