Bağcılar Merkez Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma; eşlerin gerek maddi gerek çocukların durumlarına ilişkin her konuda kesin anlaşmaya varmaları anlamına gelir. Merkez mahallesi anlaşmalı boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak boşanma sözleşmesini hukuka uygun bir şekilde hazırlanması mümkün olacak. Anlaşmalı boşanmanın ilk şartı çiftlerin en az 1 yıldır evli olması. Ancak 1 yıldan az süreli evliliklerde, boşanma dışındaki diğer nedenler şiddete bağlı ise, çekişmeli boşanma davası görülür.

Merkez Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma davası; velayet, nafaka, tazminat ya da boşanma gibi nedenlerde çiftlerin anlaşamaması durumunda görülür. Bağcılar ilçesinde yer alan uzman boşanma avukatı ile görüşme sağlayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Evlilikte çiftlerin boşanma konusunda karşılıklı anlaşmaya varamaması nedeniyle taraflardan biri çekişmeli boşanma davası açar. Boşanma sebeplerini iddia eden kişi bunu ispatla yükümlüdür. Anlaşmalı boşanma davasından farklı, davanın daha uzun sürmesidir.

Merkez Mahallesi Boşanma Avukatı

Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatı alanında uzman ve profesyoneldir. Anlaşmalı boşanma davası için protokol hazırlanır. Bu protokolün hazırlanması konusunda heriki tarafında mağduriyet yaşaması adına Bağcılar boşanma avukatı ile görüşme sağlayarak destek alabilirsiniz.

Merkez Mahallesi Boşanma Fiyatları

Merkez mahallesi İstanbul’da Anadolu yakasında yer alır. Bağcılar ilçesine bağlıdır. Bağcılar boşanma avukatı ile görüşme sağlayarak anlaşmalı boşanma fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür. Dava için hazırlanan anlaşmalı boşanma protokolünün genel kamu düzenine, aile hukukuna uygun olması konusunda destek verilir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kira-tespit-davasi-masraflari-2019.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kira-tespit-davasi-vekalet-ucreti-nedir-surec-nasil-isler.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atasehir-mustafa-kemal-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/malpraktis-nedir.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kira-tespit-davasi-kars%cc%a7i-vekalet-ucreti.html

Hemen Ara