0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Merkez Mahallesi İş Kazası Avukatı

İş kazası için yapılan düzenlemeler iş kanını içerisindedir. İş kanunu her türlü işveren ve işçi ilişkisini inceler. İş ilişkisi içerisinde bulunan taraflar arasındaki her türlü anlaşmazlık için iş hukukuna bakılır. İş hukuku içerisinde çalışanlar bağımlı ve bağımsıza olarak iki farklı grupta incelenir. İş hukuku da kendi içerisinde ikiye ayrılır. Bunlar toplu ve bireysel iş hukuklarıdır. Merkez mahallesi iş kazası avukatı danışmanlık hizmetinden yararlanarak iş hukuku dava süreciniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Merkez Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukukunda işverenin işçisine karşı borçlu olduğu birçok durum vardır. Aynı şekilde işçinin de işverenine karşı borçlu olduğu bazı konular vardır. Her iki tarafta birbirlerine karşı borçlarını yani sorumluluklarını yerine getirmek durumundadır. İş hukuku taraf değildir. İş hukuku her iki tarafında görevlerini yerine getirip getirmediğiniz inceler ve bunun sonucunda mağdur kişiyi bulur.

Merkez Mahallesi İşçi Avukatı

İstanbul, Bağcılar merkez mahallesi bölgesinde de iş hukuku alanında uzman bir şekilde hizmet veren avukatlar mevcuttur. Bu avukatlara danışma gerçekleştirerek iş hukuku için dava sürecinizi takip etmesi için bir tanesi ile müvekkil – avukat ilişkisi kurabilirsiniz.

Merkez Mahallesi İş Kazası Tazminatı

İş kazalarında mağduriyet yaşayan işçiler iş mahkemesine 10 yıl içerisinde başvurarak tazminat talebinde bulunabilir. Bu tazminat davasını açmadan önce bağcılar iş kazası avukatı hizmetini veren bir avukattan yardım almanız ve dava sürecini birlikte takip etmeniz gerekir.

Call Now Button