Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Bağcılar Anlaşmalı Boşanma davalarınıza bakan uzman avukatlar bulunur. Anlaşmalı boşanma davasını açabilmek için öncelikle çiftlerin kendi arasında anlaşması gerekir. Daha sonrasında bir avukata danışarak boşanma sürecinde destek alabilirler.  Anlaşmalı boşanma boşanma taraflarının özgür iradeleri ile evlilik birliğini sona erdirmesi durumudur.

Sancaktepe Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma boşanma taraflarından birisinin boşanmak istememesidir. Çekişmeli boşanma davası aile mahkemesine dilekçe verilerek açılır. Boşanma davasını açan tarafın geçerli bir sebep – kanıt göstermesi şarttır.

Çekişmeli boşanma için şiddetli geçimsizlik, ortak konutu terk etme ve aldatma da sebep olarak gösterilebilir. Çekişmeli boşanma davasını ikamet adresinize yakın olan adliyeden açmanız gerekir. Bağcılar Boşanma Avukatı hizmeti ile uzman bir avukattan çekişmeli boşanma davanız için destek alabilirsiniz.

Sancaktepe Mahallesi Boşanma Avukatı

Anlaşmalı boşanma davaları sırasında avukat vekâleti ile davanızı yürütebilirsiniz. Ancak davanın son aşamasında boşanma taraflarının mahkemede olarak kararlarını sözlü bir şekilde hakim önünde açıklaması gerekir. Sancaktepe mahallesi anlaşmalı boşanma davası açmak isteyen kişilerin mahalleye en yakında bulunan bir adliyenin aile mahkemesine boşanma dilekçesi vermesi gerekir. Sancaktepe mahallesi İstanbul’un Avrupa yakasında bulunur. Bağcılar ilçesine bağlı olan bu mahallenin nüfusu toplam olarak 19,260’dır.

Sancaktepe Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Anlaşmalı Boşanma bölgesinde anlaşmalı boşanma davasını bölgeye en yakın aile mahkemesinden açmanız gerekir. Anlaşmalı boşanma için başvuru harcı 44, 40 TL’dir. Bunun dışında anlaşmalı boşanma davası için 270 – 300 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sancaktepe-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-sancaktepe-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-sancaktepe-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sancaktepe-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/sancaktepe-bosanma-avukati.html

“Bağcılar Sancaktepe Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 5 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara