İçindekiler

Avcılar Tahtakale İş Kazası Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Avcılar Tahtakale İş Kazası Avukatı

Avcılar ilçesinde bulunan Tahtakale Mahallesi’nde iş kazası alanında uzman avukatlarımız hizmet vermektedirler. Hukuk büromuzda iş hukuku alanında yıllardır birçok davada bulunmuş ve müvekkilleri lehine sonuçlar almış Tahtakale Mahallesi iş kazası avukatı çalışmaktadır. İş hukuku alanındaki davalar genellikle uzun sürer; çünkü çok fazla prosedür, iç içe geçmiş unsurlar ve süreçler bulunur.

Tahtakale İş Hukuku Avukatı

Avcılar iş kazası avukatı seçimlerinde özellikle dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Avukatın işçi işveren hakları, iş kanunu, işçilerin sağlık hakları, vücut genel sağlığı, aktüer hesaplama ve kaza sonrasındaki heyet raporu bilgilerine hakim olması gerekmektedir. Özellikle bu alanlardaki bir eksiklik olumsuz sonuç çıkmasına neden olabilmektedir.

Tahtakale İşçi Avukatı

İşçilerin iş kazaları nedeniyle uğradıkları zararlar nedeniyle haklarını en iyi biçimde savunabilmeleri için bir iş kazası avukatı ile çalışmaları çok yararlı olacaktır. Uzman bir avukat iş hukuku ve iş kazaları hakkında her alana hakimdir. Karmaşık süreçlerin, detayların daha isabetli ve iyi biçimde yönetilmesi işçilerin lehlerine sonuç alınmasını sağlar.

Tahtakale İş Kazası Tazminatı

İş kazalarında işçiler ölebilir veya zarar görebilirler. Zararın ne olduğuna ve derecesine göre hem işçiler hem de yakınları maddi-manevi tazminat talep etme hakkına sahiptirler. İşçiler iş kazaları nedeniyle ömür boyu veya kısmen iş göremez hale gelebilmektedir.

İşçilerinin ve yakınlarının hak ettikleri tazminatı alabilmeleri, en iyi sonuca ulaşabilmeleri için Tahtakale hukuk büromuzdaki avukatlarımızla iletişime geçmeleri yararlı olacaktır.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-tahtakale-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/avcilar-tahtakale-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/dumlupinar-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/umraniye-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gullu-baglar-mahallesi-avukat.html

 

3 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara