0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Hacımaşlı Mahallesi İş Kazası Avukatı

Hacımaşlı Mahallesi iş kazası avukatı, çok sık yaşanan; bazen ölüme bazen de sakatlanma ve yaralanmalara neden olan kazaların ardından durumu mahkeme önüne taşımakta. Temel görevi ise bundan etkilenmiş olan kişilerin haklarını gözetmektir.

Hacımaşlı Mahallesi İş Hukuku Avukatı

Arnavutköy iş kazası avukatı olarak görev yapan ve birçok farklı davaya uzman kişi, aynı zamanda iş hukuku olarak bilinen yasaların tüm detaylarına hakimdir. Bu hukuktan kaynaklanan sorunların takibini yaparken, konuyu mahkemeye götürmektedir.

Bunun içinde tazminat davaları, işe iade davaları, mobing ile kötü niyetten dolayı ortaya çıkan tazminat davaları öne çıkar. Bunun yanı sıra hem işçi hem de işverenin sözleşmeden kaynaklı hükümleri yerine getirememesi de, mahkemeye yine bu avukat sayesinde taşınmaktadır. Bu açıdan bakıldığı zaman çok geniş bir skala içinde hizmet verir.

Hacımaşlı Mahallesi İşçi Avukatı

Arnavutköy işçi avukatı olarak bilinen kişi, kanundan doğan hakların kullanılması gibi çok önemli bir göreve sahiptir. Duruma göre bazen mahkeme bazen de sulh yoluyla sorunların çözülmesini sağlamaktadır.

Hacımaşlı Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Arnavutköy iş kazası tazminatlarında süreç avukat ile yürütülür. İşyerinin kazayı bildirmesi gibi bir kural vardır. Bunun yanı sıra böyle bir durum yoksa bildirim davası açılır. Manevi ve maddi tazminat davası başarılı bir şekilde açıldıktan sonra işverenin para ödemesine hükmedilebilir.

Call Now Button