0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Yenimahalle Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma davası kolayca sonuçlanan bir davadır. Ancak bu davanın açılabilmesi için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Tarafların evliliğinin en az 1 yıl sürmüş olması boşanma davası açabilmek için zorunlu bir kuraldır. Bunun dışında eşlerin dava için mahkemeye birlikte başvurmuş olmaları ya da bir eşin diğerinin açmış olduğu boşanma davasını onaylaması, mahkemenin çocukların durumu ile ilgili düzenlemeleri ve mali paylaşımı uygun bulması gerekir. Son olarak mahkemede tarafların bizzat boşanma isteklerini sözlü olarak dile getirmesi şarttır. Yenimahalle Mahallesi anlaşmalı boşanma konusunda uzman avukatların bulunduğu bir bölgedir.

Yenimahalle Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma davası anlaşmalı boşanmadan daha uzun süren bir dava türdür. Bu dava ortalama olarak 1.5 ile 3 yıl arasında sürer. Avukata vekalet veren boşanma tarafının davaya katılım gerçekleştirmesi zorunlu değildir. Çekişmeli boşanma davasında ispat söz konusudur. Bağcılar bölgesine bağlı olarak hizmet veren hukuk büromuzdan bu konuda destek alabilirsiniz.

Yenimahalle Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma avukatı size boşanma sürecinizde yardımcı olan ve sürecin lehinize sonuçlanmasını sağlamak için çalışan kişidir. Bağcılar Boşanma Avukatı ile boşanma davalarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma davalarını aile mahkemesinde açmanız gerekir.

Yenimahalle Mahallesi Boşanma Fiyatları

Boşanma davaları davanın türüne ve dava sırasında istenilen bilgilere göre değişim gösterir. Bağcılar Anlaşmalı Boşanma avukatları ile görüşerek boşanma davanız için net bir fiyat almanız mümkündür.

Call Now Button