0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Durusu Mahallesi İş Kazası Avukatı

Durusu Mahallesi iş kazası avukatı, mağdur olan işçilerin haklarını, belirlenmiş olan hukuk kurallarına göre savunmakta. İşletmelerde yaşanan kazalar, kişiler üzerinde kalıcı etki bırakabiliyor. Böyle durumlarda mahkemeye gitmek ve de en önemlisi uzman bir avukat ile çalışmak çok mühim.

Durusu Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku son derece karmaşık bir dal olarak kabul edilir. Bundan dolayı Arnavutköy iş kazası avukatı gibi alanında hem uzman hem de profesyonel olan bir kişiden yardım alınmalıdır. 4857 numaralı kanun içerisinde, işyerinde yaşanacak olan her türlü duruma dair ayrıntılı hükümler yer alır.

Avukat; sözleşme hazırlanırken destek sağlar. Hizmet sözleşmelerinin kontrolünü sağlar. İçinin talep ettiği ihbar, kıdem tazminatları gibi davaları mahkemeye götürmektedir. Fazladan mesai, alacak, iş sözleşmesinin hem haklı hem de haksız bir biçimde feshedilmesi konularıyla ilgilenir.

Durusu Mahallesi İşçi Avukatı

Arnavutköy ilçesinde yer alan işçi avukatı, yukarıda bahsetmiş olduğumuz konulara dair geniş bir deneyime sahiptir. Bundan dolayı süreci hızlı bir biçimde yürütür. Dilekçeyi hazırlar. Mahkemede savunma yapar ve en avantajlı sonucu almanız için büyük bir çaba gösterir.

Durusu Mahallesi İş Kazası Tazminatı

Arnavutköy iş kazası ardından ölüm ya da yaralanma gibi durumların olup olmamasına göre dava açılır. Böylelikle hak edilen tazminat talep edilir. Bu noktada yerleşim yeri mahkemesinin tam yetkili olduğunu hemen ifade etmek gerekiyor.

Call Now Button