0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Avcılar Gümüşpala İş Kazası Avukatı

Avcılar ilçesinde bulunan Gümüşpala Mahallesi’nde iş hukuku avukatlık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Gümüşpala mahallesi iş kazası avukatı ile çalışmak iş hukuku alanında işçi-işverenlerin haklarını en iyi biçimde savunmaları adına büyük önem taşımaktadır. Deneyimli ve bilgiye hakim bir avukat ile karmaşık süreçler çok daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Gümüşpala İş Hukuku Avukatı

Gümüşpala iş kazası avukatı dava aşamalarında iş kazası tespiti, iş kazasından sonra yapılacaklar, iş kanunu, işçinin sağlık hakları, kaza sonrası heyet raporunun hazırlanması, genel vücut sağlık bilgisi ve işçi işveren hakları hakkında geniş bilgi ve tecrübeye sahip olmalıdır.

İş hukukundaki süreçlerin hemen hepsi birbirleri ile son derece bağlantılıdırlar. Dolayısıyla bir iş hukuku avukatı ile çalışmak çok önemlidir ancak avukatın uzman olmaması ve bu alanlardaki herhangi bir eksiği tüm süreci müvekkil aleyhine döndürebilir.

Gümüşpala İşçi Avukatı

İşçiler, işveren ile bağlantılı bir durumda onların gözetimi veya sorumluluğunda çalışırken kaza geçirirlerse bu iş kazası olarak geçer. Süreçte birçok karışık unsur ve aşama olduğu için ne yazık ki çoğu kez bu davalar oldukça uzun sürmektedir. Bu nedenle işçi avukatı dikkatle seçilmelidir.

Gümüşpala İş Kazası Tazminatı

İş kazaları meydana geldikten sonra öncelikle iş kazasının tespiti davaları açılmaktadır. İş kazası nedeniyle işçi veya yakınları maddi-manevi tazminat alabilirler. Hasarın büyüklüğüne, çektirdiği manevi ıstıraba, işverenin kusur oranına vb. birçok faktöre göre tazminat miktarı belirlenecektir. Hukuk büromuzdaki bu alanda uzmanlaşmış iş kazası avukatlarımız dava ve danışmanlık hizmeti sunarlar.

Call Now Button