Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanma davasının açılabilmesi için evliliğin üzerinden en az bir yılın geçmiş olması gerekir. İki tarafında kendi istekleri ile her konuda anlaşarak verdikleri boşanma kararına anlaşmalı boşanma denilir. Yıldıztepe mahallesi anlaşmalı boşanma davası gören avukatlardan yardım alarak anlaşması boşanma davası süreciniz için yardım alabilirsiniz.

Yıldıztepe Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Çekişmeli boşanma davası tarafların, nafaka, mal paylaşımı, çocukların velayeti ve bu gibi konularda çekişme yaşadığı dava türüdür. Çekişmeli boşanma davasında boşanmanın sebepleri özel ve genel olarak 2 farklı çeşide ayrılır. Beşiktaş bölgesinde anlaşmalı ve çekişmeli olarak boşanma davalarınızda destek alabileceğiniz uzman avukatlar bulunur.

Yıldıztepe Mahallesi Boşanma Avukatı

Anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davalarınızda mutlaka bir avukattan yardım almanız gerekir. Avukatınız sizin haklarınızı sizden daha iyi savunur. Bu nedenle davanın türü önemli olmadan avukat yardımı almanız gerekir. Anlaşmalı boşanma davasında taraflar kendi aralarında anlaşma sağladıktan sonra avukata gitmesi ve dava sürecini avukat ile görmesi gerekir. Bağcılar Anlaşmalı Boşanma davalarına bakan hukuk büromuzun bulunduğu bölgedir.

Yıldıztepe Mahallesi Boşanma Fiyatları

Boşanma davaları için verilecek olan ücret çekişmeli ve anlaşmalı olmalarına göre değişim gösterir. Anlaşmalı boşanma davalarında ücretler daha makuldür. Ancak dava içerisinde istenilen belgelere göre fiyatlarda artış olabilir. Bir anlaşmalı boşanma davası genel olarak 200 – 300 TL arasında bir fiyata denk gelir. Bağcılar Boşanma Avukatı desteği ile boşanma davalarınızdan sonuç alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-yildiztepe-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/gulsuyu-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/maltepe-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-merkez-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

“Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara