MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi Avukat

Yıldıztepe mahallesi avukat büromuzun uzman avukat kadrosuna hukuksal sorunlarınız için danışabilirsiniz. Hukuksal sorunlarınızı kendi kendinize çözebileceğinizi düşünmeniz en büyük sorunlardan bir tanesidir. Kendinizi tedavi edemediğiniz gibi avukat gerektiren bir durumda da kendi kendinize davalara katılamazsınız. Bu nedenle hukuksal açıdan karşılaştığınız her sorun için bir avukata başvurmanız gerekir.

Yıldıztepe Mahallesi Avukat Fiyatları

Avukatınızın sizin yerinize gerçekleştirdiği ya da avukatınız ile birlikte gerçekleştirdiğiniz işlemler ücrete tabidir. Sözleşme hazırlama, duruşmalara katılma gibi durumlar için avukatınıza ödeme yaparsınız. Avukatınıza hukuksal sorununuzu danışmanız da danışma ücreti olarak ek bir ücret dahilindedir.

Yıldıztepe Mahallesi Avukat İletişim

Hukuksal süreç içerisinde avukatınız ile sürekli iletişim halinde olmanız gerekir. Dava hakkında fikir alış verişi yapmalısınız. Davanız sırasında avukatınız size karşı şeffaf olur. Yani davanın tüm sürecini size bildirir. Sizin de aynı şekilde avukatınıza karşı şeffaf olmanız gerekir. Avukatınızdan bir şey saklamanız dava sürecinizi olumsuz yönde etkiler.

Yıldıztepe Mahallesi Hukuk Bürosu

Bağcılar bölgesinde bulunan hukuk büromuzdan her konuda hukuksal destek sağlayabilirsiniz. İş hukuku, aile hukuku ya da diğer davalarınız için istediğiniz bir avukat ile görüşerek avukat – müvekkil ilişkinizi başlatabilir ve davanızı avukatınız ile yürütmeye başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-yildiztepe-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-hurriyet-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/iflas-avukatligi-ve-etki-alanlari.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yeni-mahalle-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/camcesme-mahallesi-isci-avukati.html

 

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara